Допрем’єрний показ Volvo S90 та XC90 Excellence

Бренд

Допрем’єрний показ Volvo S90 та XC90 Excellence

18 червня 2016 року, чудовий суботній день. Саме цього дня команда «Віннер Автомотів» запросила клієнтів бренду Volvo на Brunch Party, у рамках якої відбувся допрем’єрний показ нових Volvo S90 та XC90 Excellence. Захід був організований у властивому Volvo стилі – якомога ближче до природи, а тому відбувався частково надворі, а частково у салоні. Білі садові меблі, м’які пуфи та квіти гармонійно поєднувались із насиченими кольорами зеленого газону, дерев, блакитного неба та яскравих променів сонця.

Клієнти пригощалися смачними стравами, отримували миттєві фото на згадку на фоні бренд-волу та просто відпочивали на свіжому повітрі. А на дітей чекали захоплюючий майстер-клас із димовими експериментами та мильними кульками.

Коли дійшла черга власне до знайомства з новинками шведського бренду, найбільші враження викликали технологічність та свіжий погляд на дизайн нового Volvo S90, а також численні переваги Volvo XC90 Excellence – найдорожчої та найбільш розкішної моделі Volvo. Це по-справжньому швидке розуміння розкоші.

Побачити ці авто та відчути їх на тест-драйві всі бажаючі зможуть у вересні в автосалоні «Віннер Автомотів». Більш детальну інформацію вже зараз можна отримати у консультантів відділу за тел.: 044 496 00 06.