Двейн «Скеля» Джонсон займеться обслуговуванням автомобілів Ford

Бренд

Двейн «Скеля» Джонсон займеться обслуговуванням автомобілів Ford

ДІРБОРН, Мічиган, 19 жовтня 2015 року — Ford Motor Company оголосила про старт нової рекламної кампанії в США під назвою «Спеціалісти Ford» («The Specialists at Ford»), присвяченої сервісному обслуговуванню. Головним обличчям кампанії став колишній реслер, герой великого екрана, продюсер та підприємець Двейн «Скеля» Джонсон.

Після завершення успішної кар’єри реслера в WWE в 2003 році Двейн розпочав акторську кар’єру та прославився ролями в таких фільмах, як «Цар скорпіонів», «Скарб Амазонки», «Анаболіки», «Розлом Сан-Андреас» та ін.

Героями рекламної кампанії стали «спеціалісти Ford» — висококласна команда технічного персоналу Ford на чолі з Джонсоном. У цієї натхненної команди є все необхідне — підготовка, діагностичне обладнання та комплектуючі від підрозділу Ford Motorcraft, який випускає запчастини й комплектуючі.

Джонсон написав на своїй сторінці в Facebook, що філософія сервісного відділу Ford перегукується з його особистими переконаннями — «Піклуючись про людей», — і неважливо, чи йдеться про якість фільму, чи обслуговування авто.

Двейн — власних трьох автомобілів Ford, перший з яких він придбав, коли йому було всього 15 років: «Я купив класичний синій Thunderbird 1977 року за 40 доларів. Грошей не залишалося навіть на бензин, але він був моїм, і з того часу я став фанатом Ford». Нещодавно за роки кропіткої праці Двейн вирішив подарувати своїй домогосподарці новий Ford Edge, про що зробив пост у себе в Instagram: «10 років вона піклувалася про наші домівки з материнською любов’ю й орлиною пильністю. Щойно порадував Есперанзу новою машиною! Подив на її обличчі був безцінним #ДужеКрутийМомент»

Зараз улюбленець Двейна — пікап F-150, також відомий як «Чорна горила». Ford F-150 обирають такі світові зірки, як Ченніг Татум, Девід Бекхем, Кен Блок, Шайа Лабаф.

Віднедавна Двейн фанатіє від усього, що пов’язано з автомобілями. Він зіграв одного з головних героїв у трьох останніх частинах саги «Форсаж» і вже знімається в наступній. «Скеля» також був виконавчим продюсером документального фільму про підлітків, які, змагаючись у картингу, готуються стати професійними пілотами перегонів Nascar. На американському кінофестивалі «Трайбека» в 2009 році фільм був удостоєний звання «Найкращий документальний фільм».

Окрім всього, сказаного вище багаторічний контракт актора передбачає постійне оновлення контенту, тому клієнти Ford дізнаються ще багато цікавого про «Спеціалістів» під «проводом» Двейна Джонсона.

Перше офіційне відео кампанії можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/JTxE0TEOgT0