Фахівці Ford визначають несправності двигунів по звуку

Бренд

 

Фахівці Ford визначають несправності двигунів по звуку

Компанія Ford вважає, що навіть найсучасніше обладнання не може повноцінно замінити людини в тестуванні двигунів. Тому американський концерн додатково проводить акустичні дослідження в спеціальних приміщеннях. Не став винятком екологічний 2,3-літровий агрегат потужністю 350 к.с., який перевіряється на дефекти перед установкою в Focus RS.

Як і навіщо досліджуються двигуни?

Віце-президент Європейської філії Ford з питань якості Гуннар Геррманн сказав наступне:

«Команда висококваліфікованих фахівців може визначити будь-яку несправність по звуку. Такий підхід можна порівняти з діяльністю лікарів, які навіть при наявності сучасного діагностичного обладнання використовують стетоскоп з метою отримання основної інформації про здоров'я пацієнта ».

Мотори американського концерну досліджуються в іспанському місті Валенсія. Всі експерти, які беруть участь в тестуванні, пройшли спеціальне навчання і перевірили свої навички на двигунах з певними несправностями. Тепер всього за одну хвилину співробітники Ford можуть знайти проблеми в вузлі по звуку, для цього американська компанія облаштувала 18 звукоізоляційних приміщень.

Якщо експерти чують звуки, невластиві справним двигунам, то обладнання відправляється на поглиблену діагностику з подальшим ремонтом.

Перспективи

2,3-літровий EcoBoost двигун потужністю 360 к.с. розроблений для останньої моделі Focus RS. Завдяки такому мотору машина розганяється до 100 км / год всього за 4,7 секунди і здатна розвивати швидкість 266 км / год.

Фахівці з прослуховування моторів не збираються обмежуватися одним двигуном. Найближчим часом експерти почнуть досліджувати силові агрегати для Ford S-MAX, Focus ST і Mondeo.

Один з представників команди фахівців в Валенсії заявив:

«Після прослуховування тисяч двигунів ми легко можемо визначити несправний компонент і причину поломки. На сьогоднішній день список моторів вузько обмежений, оскільки кожен агрегат має унікальні звуки ».

Щодня іспанські експерти досліджують 2 тисячі моторів. Такий обсяг роботи не впливає на продуктивність фахівців, оскільки вони відпочивають при підготовці двигунів до випробувань.

Мотор - не єдиний компонент автомобіля, яким Ford приділяє особливу увагу. Фахівці компанії ретельно досліджують декоративні деталі і оббивку Ford Vignale, а також виготовляють 3D-форми для нових машин.

Гуннар Геррманн додав, що американський концерн вважає за краще поєднувати сучасні технології і роботу професіоналів - цим пояснюється висока якість, довговічність і зносостійкість автомобілів.