Ford Edge 2-го покоління – тепер в Україні!

Бренд

В Україні стартував продаж другого покоління Ford Edge, концепція якого була презентована на автовиставці в США. У порівнянні з першим поколінням, удосконалена версія стала більш агресивною, привабливою та функціональною.

Суворий дизайн

 Строгість авто підкреслює масивна радіаторна решітка з логотипом компанії посередині. Додаткові лінії кузова та пагорби на краях роблять екстер’єр агресивним. Також американські дизайнери відмовились від передніх протитуманних фар, але при цьому запропонували бампер з елементами сітки.

Дизайн гармонує з 19-дюймовими колісними арками. Бокові дзеркала покращують аеродинамічні характеристики автомобіля, а задня частина кузова виглядає не менш вишукано, ніж передня. До того ж задні фари мають загострені форми, а двері – популярний піддашок.

Суворий характер нової моделі підкреслюється ромбовидними вихлопними трубами.

Стильний та функціональний салон

При огляді інтер’єру на загальному фоні виділяється мультимедійна система Sony з 8-дюймовим дисплеєм. Трохи нижче розташовується важіль коробки передач, а поруч з ним – підлокітник та підстаканник.  

Усі сидіння мають якісну оббивку та сприяють комфортному пересуванню на дальніх дистанціях, при цьому бокові сторони забезпечують нерухомість водія та переднього пасажира на поворотах. Також передні крісла підігріваються, а посадкові місця – вентилюються.

Завдяки збільшенню колісної бази салон став просторішим та комфортнішим. Об’єм багажного відсіку модифікованої версії складає 1100 літрів, при складених задніх сидіннях – 2077 л. Відкривається багажник легким дотиком ноги до заднього бампера.

Потужний та економний двигун

На українському ринку представлений Ford Edge з 210-сильним дизельним агрегатом об’ємом 2 л. До «сотні» автомобіль розганяється за 9,4 с і в середньому витрачає 5,8 літра палива на 100 км шляху. 6-ступінчата коробка передач переключає швидкості автоматично.

Технологічні новинки

В новій версії використовуються такі системи як:

  • Park Assist. Технологія для безпечного паркування.
  • Raffic Allert. Система швидкого та безпечного виїзду з місця паркування.
  • Круїз-контроль.
  • Передня камера, що забезпечує огляд на 180 градусів.

Виходячи із перерахованих характеристик, можна констатувати той факт, що розробники 2-го покоління Ford Edge відмінно впорались зі своїм завданням.

Детальнішу інформацію про знижки на інші моделі дізнавайтесь у консультантів за телефоном: (044) 496 00 06.

Оціни нашу перевагу та свою користь!

Більше інформації про нову модель ви можете дізнатись на сторінці