Ford Fiesta - знову на європейській вершині у класі малогабаритних авто

Бренд

Ford Fiesta - знову на європейській вершині в класі малогабаритних авто

Автомобіль Ford Fiesta повторив свій успіх на європейському ринку - за підсумками 2015 року модель очолила рейтинг продажів малогабаритних машин. Такого результату концепт досягає четвертий раз поспіль.

За статистикою, торішній обсяг продажів склав 314 432 одиниці. У порівнянні з 2014 роком попит виріс на 2%, що пов'язано з випуском модифікованої версії моделі.

Представники європейського відділу Ford задоволені такими успіхами, але аж ніяк не дивуються. Ролан де Ваард, що відповідає за маркетинг і сервісне обслуговування, зазначив, що покупці Fiesta завжди залишаються задоволені своїм вибором, оскільки за доступну ціну вони отримують економічні автомобілі з малим коефіцієнтом викиду вуглекислого газу (очевидно, мова йде про комплектацію Fiesta Econetic). Також особливої ​​уваги заслуговує Fiesta ST, яка в минулому році отримала безліч престижних нагород.

Всі статистичні дані надані відділом JATO Consult, який надає консультаційні послуги. Дана компанія дослідила ринки 30-ти європейських країн.