Ford Focus - кращий компактний автомобіль

Бренд

В цьому році запекла боротьба спостерігалася між такими «автомобільними гігантами» як Mini Clubman, Ford Focus, іспанським Seat Leon X-Perience і «французом» Peugeot 308. За підсумками конкурсу найбільше голосів отримало дітище американського автопрому.

Дебютний випуск Ford Focus відбувся в 1998 році. Уже на той момент провідні фахівці передрікали концепту велике майбутнє на світовому ринку. Для самого бренду поява такої моделі стало важливою історичною подією, оскільки багато виробників буквально виживали за рахунок авто C-класу. Незважаючи на велику конкуренцію в сегменті, Focus зумів отримати більшу частку продажів на європейському і американському ринку.

До сьогоднішнього дня реалізовано понад 12 млн. Машин різних версій і комплектацій. При цьому найбільшим попитом модель користується саме в Європі. Жителів країн Старого Світу привернула оптимальна витрата палива, компактні розміри і просторий вантажний відсік. Найчастіше Focus використовується для ділових поїздок або в якості сімейного автомобіля. Також цей концепт ідеально підходить для далеких подорожей.

За 18-річну історію Focus пережив три покоління. Новітня версія була випущена в 2010 році, а чотирма роками пізніше модель отримала черговий рестайлінг, в ході якого був оновлений інтер'єр і дизайн кузова, а сама машина стала більш комфортною для водіїв і пасажирів. З тих пір справи у концепту пішли в гору.