FORD ПРОПОНУЄ НАЙКРАЩУ В КЛАСІ ПАЛИВНУ ЕКОНОМІЧНІСТЬ, ЗАСТОСОВАНУ В TRANSIT CONNECT VAN ВПЕРШЕ У ЦЬОМУ СЕГМЕНТІ АВТО

Бренд

Компанія Ford анонсує, що з початку літа модель Transit Connect буде випускатися оснащеною різними типами трансмісій та з лідируючою у класі технологією економічності витрат пального, а також першою у сегменті технологією допомоги водієві і системою голосового керування та підключення

Ford презентує новий високоекономічний 1,5-літровий дизельний двигун TDCi, що встановлено на моделі ECOnetic, і який має показник викидів CO2 99 г/км і витрату пального 3,8 л/100 км (74,3 миль/галон)*,та випереджає на 6 % попередній 1,6-літровий двигун TDCi; Покупці також можуть вибрати модель, оснащену 1,5-літровим двигуном TDCi та автоматичною коробкою передач Ford PowerShift – для авто з дизельним двигуном така можливість надається вперше.

Крім того, Transit Connect є першим автомобілем у своєму сегменті, що пропонує новітні технології допомоги водієві, а саме систему розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition та систему попередження про схід зі смуги руху Lane Keeping Aid.

Також це перше комерційне авто Ford у Європі, оснащене інформаційно-розважальною системою SYNC 2.

Доступний у трьох варіантах виконання кузова Van, Double-Cab-in-Van і Kombi з двома варіантами колісної бази (L1 і L2) Transit Connect підтвердив свою популярність на ринку Європи з часу випуску в 2013 році, обігнавши конкурентів за рівнем продажів. Протягом 2014 року попит на це авто зріс на 85 % порівняно з попереднім роком, було продано 36 800 одиниць продукції, продажі також продовжували зростати протягом перших чотирьох місяців 2015 року і зросли на 58 % порівняно з цим же періодом попереднього року.

Фургон Transit Connect має місткий та практичний вантажний відсік загальним об’ємом 2,9 м3 і 3,6 м3 зі встановленою перегородкою, або також об’ємом 3,7 м3 і 4,4 м3, включаючи передню частину багажного відділення (L1/ L2, об’єм розраховано за методом SAE). Наявні варіанти моделі вантажопідйомністю до 1000 кг, що є найкращим показником у своєму класі.

Ця модель є частиною цілком оновленого та розширеного модельного ряду авто Transit: Transit, Transit Custom і Transit Courier, що допомагає Ford стати виробником найпопулярнішого бренду комерційних автомобілів у Європі на перший квартал 2015 року.

Нові потужніші та економічніші трансмісії. Новий 1,5-літровий дизельний двигун TDCi Ford відповідає суворим стандартам із контролю викидів Euro Stage VI і встановлюється на Transit Connect у двох варіантах. Версія двигуна, випущена цього літа і встановлена на моделі ECOnetic потужністю 100 к.с. та крутним моментом 250 Нм, попередня версія була потужністю 95 к.с. та крутним моментом 230 Нм. Модель Transit Connect ECOnetic стандартно оснащена системою автоматичного «старту-стопу» та системою керування потоком повітря Active Grille Shutter.

З цього літа 1,5-літровий двигун TDCi пропонується також у версії потужністю 120 к.с. та крутним моментом 300 Нм, разом із 6-ти ступінчатою автоматичною коробкою передач PowerShift, змінивши 1,6-літровий бензиновий двигун з автоматичною коробкою передач.

Додаткові варіанти 1,5-літрового дизельного двигуна TDCi будуть встановлюватися на авто модельного ряду Transit Connect і узгоджуватися зі стандартом Stage VI з весни 2016 року, і замінять існуючі і доступні до того часу 1,6-літрові двигуни TDCi потужністю 75 к.с., 95 к.с. або 115 к.с.

Альтернативою є неодноразово нагороджений бензиновий 1,0-літровий двигун Ford EcoBoost, який з літа також відповідає стандартам із контролю викидів Euro Stage VI. Маючи потужність 100 к.с. та крутний момент 170 Нм, цей двигун споживає 5,6 л/100 км (50,4 миль/галон), рівень викидів CO2 складає 129 г/км.

Найновіші технології додають водієві впевненості та допомагають йому бути на зв'язку

Ділячи глобальну платформу з найновішими пасажирськими авто Ford, такими як новий Focus і Kuga, Transit Connect також має можливість виграти від встановлення розроблених компанією новітніх технологій для автомобіля, а саме:

  • Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition повідомляє водія про останні зафіксовані знаки обмеження швидкості та заборони обгону, а також інші заборонні знаки, передаючи інформацію через дисплей на панелі інструментів
  • Система моніторингу сліпих зон Blind Spot Information System поперджає водіїв у випадку присутності інших учасників руху у «сліпих зонах» по ліву та праву сторони автомобіля
  • Система попередження при виїзді за межі своєї смуги руху Lane Keeping Alert та Система попередження про схід зі смуги руху Lane Keeping Aid створені для того, щоб запобігти ненавмисному сходу зі своєї смуги під час руху на високих швидкостях. Якщо фронтальна камера фіксує виїзд за межі смуги, система Lane Keeping Alert попереджає водія за допомогою вібрації керма. Якщо водій не виправляє занесення, система Lane Keeping Aid застосовує момент повороту керованих коліс автомобіля, щоб повернути його назад на смугу
  • Система допомоги при нічному керуванні Auto High Beam автоматично перемикає світло передніх фар із дальнього на ближнє, коли виявляє транспортні засоби, які наближаються
  • Інформаційно-розважальна система SYNC 2 включає 6-ти дюймовий кольоровий сенсорний екран із високою роздільною здатністю з удосконаленою функцією голосового контролю аудіо, навігації, клімат-контролю та мобільного телефону Водій може «продиктувати» пункт призначення або «попросити» систему відтворити композицію улюбленого виконавця. Варто лише натиснути на клавішу голосового управління та промовити «Я голодний», і система видасть список ресторанів, координати яких ви можете задати навігаційній системі.
  • Система MyKey дозволяє водіям чи паркувальникам запрограмувати ключ на обмеження максимальної швидкості та зменшення максимальної гучності аудіосистеми. Система блокує ввімкнення аудіосистеми, якщо водій та пасажири не пристебнуті ременями безпеки; вимкнути нагадування про необхідність пристебнутися буде неможливо.

Крім того, тепер покупці Transit Connect можуть обумовити встановлення дзеркал, що складаються автоматично, коли автомобіль закрито.

Ford також оновлює Transit Courier – найменш габаритну модель у лінійці фургонів Transit

Ford встановлює економічніші двигуни на найпершу малогабаритну модель у лініїйці фургонів Transit – Transit Courier, що зміцнить репутацію цієї моделі як найбільш економічного у своєму класі авто з дизельними та бензиновими двигунами. Transit Courier – це компактний фургон інтегрованого типу, що має розміри авто класу „В“ та вантажопідйомність до 660 кг.

На 3 % зменшено рівень споживання пального 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost, обладнаним системою автоматичного «старту-стопу» і тепер він складає 5,1 л/100 км (55,4 миль/галон), показник викидів CO2 – 115 г/км. Дизельний 1,6-літровий двигун TDCi потужністю 95 к.с. залишається лідером класу по економічності споживання пального з показниками 3,7 л/100 км (76,3 миль/галон) і 97 г/км.

 

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

факс.: (044) 496 45 83