Ford Transit став лідером продажів на європейському ринку

Бренд

Ford Transit став лідером продажів на європейському ринку

За підсумками 2015 концерн Ford очолив рейтинг продажів комерційних авто в Європі. Такий успіх американський бренд святкує вперше за останні 18 років.

Обсяг продажів на європейському ринку склав 280 тисяч одиниць, що на 23% більше показника 2014 року. Стрімкий підйом з 7 на 1 місце пояснюється появою нової версії Transit, яка тепер представлена ​​в чотирьох комплектаціях: класична, Custom, Courier і Connect.

Ще одне досягнення в активі Ford - модель Ranger, що стала лідером продажів в Європі серед пікапів (27,3 тисячі автомобілів).

Віце-президент з маркетингу, продажів і сервісу зазначив, що за останній час компанія вклала багато інвестицій в створення комерційних машин з низькою витратою палива і інноваційними технологіями для забезпечення комфортної їзди. За словами Роеланта де Ваарда, в 2016 році концерн планує представити нові мотори для Transit Custom і Transit і рестайлінгову версію Ranger.

Статистика

У європейському сегменті комерційних авто частка Ford склала 12,6%, що на 1,2% більше ніж у 2014 році. Також американська компанія продовжує утримувати лідерство в Туреччині, Данії, Ірландії, Угорщини і тримає свою нішу у Великобританії.

Найбільш прогресивним вважається Transit Connect, обсяг продажів якого досяг позначки 43,9 тисячі одиниць (зростання на 22%). За підсумками першого повного року випуску Transit Courier було продано 16500 компактних автомобілів, а на турецькому ринку модель наближається до лідерства в своєму сегменті.

Також Ford розширив дилерську мережу комерційних автомобілів. Сьогодні в Європі налічується 750 центрів по обслуговуванню і продажу Transit.

Світові тенденції

Згідно з результатами останніх досліджень, комерційні авто поступово займають свою нішу в європейській економіці. Підвищення попиту на такі концепти обумовлено зростанням популярності інтернет магазинів і збільшенням обсягу доставок будматеріалів та комунікацій.

За даними Центру досліджень, в 2014 році загальний дохід в тих галузях, де активно використовуються автомобілі Ford Transit, склав 584 мільярда євро. Ці показники поширюються тільки на такі провідні країни Євросоюзу як Німеччина, Великобританія і Франція. У порівнянні з 2010 роком зростання склало 16%.