Ford запропонує європейцям нові спортивні автомобілі

Бренд

Ford запропонує європейцям нові спортивні автомобілі

Американський виробник Ford заявив про наміри випустити в поточному році 41 тисячу спортивних машин для європейських споживачів. Для порівняння, минулорічний показник становить 29 тисяч одиниць. Збільшення обсягів пов'язане з різким збільшенням попиту на спорткари - показники продажів 2015 року збільшилися на 62% в порівнянні з 2014.

Виключно для європейців американська компанія поповнила свою колекцію новою версією Focus RS. Дебютні представники цієї моделі напередодні зійшли з конвеєра заводу, розташованого в одному з містечок Німеччини. Цей автомобіль оснащений 350-сильним мотором об'ємом 230 літрів, швидкість 100 км / ч набирає за 4,7 секунди, що є найкращим показником серед хетчбеків в історії бренду.

Також німецька розробка оснащена принципово новою системою повного приводу, яка покращує управління і зчеплення на поворотах. Власники Focus RS 2016 зможуть випробувати нову систему вибору режимів Drive Modes.

Ford Mustang

Про потужність даного авто говорить 8-циліндровий агрегат потужністю 421 "кінських сил" і обсягом 5 л. Стрілка спідометру вказує на швидкість 100 км / год всього через 4,8 секунди після старту. Прихильникам ефективного використання ресурсів американська компанія пропонує машину, укомплектовану 2,3-літровим мотором EcoBoost. Потужність цього агрегату складає 317 кінських сил, а розгін до "сотні" - 5,8 с.

Конструктори нової версії Mustang вдосконалили каркас кузова і шасі, а також помістили ряд інших технологій для підвищення безпеки і комфорту при пересуванні на високих швидкостях.

Економічні Ford Focus і Fiesta ST

На європейському ринку модель буде представлена ​​у вигляді п`ятидверної моделі. Що стосується начинки, то Ford запропонує своїм покупцям 2-літровий двигун потужністю 185 к.с., що споживає дизель. Також є аналогічний за обсягом мотор, тільки працює він на бензині і виробляє більше потужностей - 250 кінських сил.

Авто з першим типом двигуна розганяється до 100 км / год за 7,7 секунд, другий за 6,5 секунди. При цьому на кожні 100 км пройденого шляху витрачається 4,6 літра палива.

Європейські покупці Fiesta ST отримають автомобіль з 1,6-літровим екологічним двигуном, який розвиває потужність 182 «коней», а до «сотні» розганяється за 6,9 секунди.