Генеральний директор Volvo поділився планами компанії на майбутнє

Бренд

Генеральний директор Volvo поділився планами компанії на майбутнє

За підсумками 2015 року операційний прибуток Volvo Cars збільшилася до 6,6 мільярда шведських крон, що є наслідком проведених перетворень. Концерн не збирається згортати цю програму, оскільки конкуренти в сегменті «преміум» отримують в два рази більше доходу.

Глобальний проект обійшовся компанії в 11 мільярдів доларів США. План перетворень передбачає: створення нових концепцій двигунів і унікальної модульної архітектури, підвищення обсягів виробництва, оновлення моделей, вихід на нові стандарти безпеки, розробку безпілотних авто і систем зв'язку. В результаті керівництво концерну планує підвищити продажі, прибуток і репутацію на світовому ринку.

Найближчі перспективи

На базі SPA шведи розроблять нові, більші концепції 60-ї і 90-ї серії, а на платформі CMA Volvo сконструює невеликі моделі. 90-та серія буде випускатися на батьківщині «Вольво», 40-ва - в бельгійському місті Гент, 60-та - в США, де побудують новий завод. Також шведи довірять зборку автомобілів китайцям, причому продукт «Made in China» призначається для внутрішнього і світового ринку.

Такий розкид заводів по всьому світу застосовується як засіб для попередження ризиків валютних коливань.

У разі вдалої реалізації плану, річний прибуток Volvo збільшиться в 2 рази, в результаті чого компанія зрівняється з конкурентами в автомобілях преміум-класу.

Курс на електромобілі

Концерн планує стати лідером продажів електричних автомобілів. Для досягнення цієї мети Volvo випустить гібридні модифікації Twin Engine з 3- і 4-цінідровими моторами. Гібридні машини, що працюють на платформі цих двигунів, стануть екологічними і потужними. Twin Engine буде присутній в кожній модельній лінійці, а в 2019 році з'явиться «чистий» електромобіль.

Через кілька років частка електромобілів складе 10% від загального обсягу виробництва.

Безпілотні автомобілі

У 2017 році планується автомобільна революція. Її двигуном стане компанія Volvo, яка випустить 100 самокерованих автомобілів і надасть їх жителям Гетеборга для повсякденного користування. Гендиректор концерну вважає, що після впровадження автономних машин істотно знизиться смертність на дорогах.

Також компанія планує контролювати скорочення витрат, що допоможе підвищити операційну прибутковість. В цілому Хокан Самуельсон підсумував: «За останні 5 років зроблено багато роботи, але найгучніші успіху «Вольво» ще попереду».