JAGUAR LAND ROVER ПІДТВЕРДЖУЄ СВОЇ НАМІРИ ПРО БУДІВНИЦТВО ЗАВОДУ В СЛОВАЧЧИНІ

Бренд

Компанія JAGUAR LAND ROVER підтвердила будівництво нового заводу у Словацькій Республіці.

Компанія Jaguar Land Rover підтвердила своє бажання щодо започаткування першого власного заводу у Словаччині. Уряд Словацької республіки та компанія підписали відповідну угоду про спорудження заводу у місті Нітра, західна Словаччина. 

Сучасний завод зі створення авто преміум класу зможе взяти на роботу 2,8 тис. чоловік. Вартість спорудження заводу складає 1 мільярд фунтів стерлінгів.

Компанія Jaguar Land Rover заявила про бажання збільшити інвестиції  удвічі у завод  виробництва двигунів, що знаходиться в Британії. Інвестиції складатимуть 1 мільярд фунтів стерлінгів, що створять сотні робочих місць.

CEO Jaguar Land Rover Доктор Ральф Шпет, заявив, "Jaguar Land Rover вітає Словаччину у своїй сім’ї.  До вже діючих потужностей по всьому світу ми додаємо новий завод та фіксуємо чергову стадію розвитку компанії на світовому ринку. У Словаччині сформовано стабільну частку авто преміум класу – цілих 43% від загальної індустрії. Більше трьохсот постачальників знаходяться поруч, чудова інфраструктура логістики – тільки підтверджують наш вибір країни. Британія завжди буде серцем нашої компанії. Адже там у нас потужності з розробки технологій, дизайну та головні потужності виробництва. У Британії наші інновації та натхнення. І саме вони створюють ексклюзив та винятковість для клієнтів марок Land Rover та Jaguar.” 

У Словаччині заплановано створення автомобілів з полегшеною конструкцією для повністю нових моделей. Перші автомобілі будуть випущені в кінці 2018-го року. Початок будівництва заводу заплановано на 2016-ий рік. Початкова виробнича здатність заводу – 150 тисяч авто в рік.

11.12.2015 підписали договір у Братиславі між CEO Jaguar Land Rover Доктором Ральфом Шпетом  та Прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіко.

Прем’єр-міністр заявив, “Нам радісно від того, що Jaguar Land Rover вибрав Словаччину для створення нового заводу найвищого рівня. Цей факт показує, що Словаччина – приваблива для інвестицій зі всього світу. Словацькі вміння та британські інженерні навики мають велике майбутнє. ” 

Минулого року Jaguar Land Rover значно розбудували свої потужності з виробництва у світі. Відкрили спільну компанію в Китаї, розпочали будівництво заводу в Бразилії. Запуск нових заводів Jaguar Land Rover по всьому світу надає компанії можливість забезпечувати клієнтів новітніми, інноваційними моделями, знижуючи вплив валютних коливань. Компанія посилює власну конкурентоздатність на світовому ринку   

За цей час у Касл Бромвіч, Хейлвуд та Соліхалл компанія здійснила значні капіталовкладення для створення нових моделей Jaguar XE, XF, F-PACE, кабріолету Range Rover Evoque та Discovery Sport. Компанія також запланувала покращення власного підрозділу з дизайну та технологій у Ковентрі, інвестиції до Національного Автомобільного Центру Інновацій в Університеті Варвіка. Постійні капіталовкладення компанії допомагають державній стратегії Британії з розвитку промисловості.  

Jaguar Land Rover створила понад 20 тисяч робочих місць за минулі 5 років. Загальна кількість працівників складає наразі 37 тисяч чоловік. 11 мільярдів фунтів стерлінгів інвестувала компанія в нові продукти та придбання основного капіталу.

Компанія Jaguar Land Rover проаналізувала багато локацій для закладання свого майбутнього заводу та врешті решт обрали Словаччину.