JAGUAR ПОВЕРТАЄТЬСЯ У СВІТ ПЕРЕГОНІВ

Бренд

JAGUAR ПОВЕРТАЄТЬСЯ У СВІТ ПЕРЕГОНІВ.

Гарні новини зі світу автоспорту. Сьогодні відомий автовиробник Jaguar сповістив про свою участь у третьому сезоні Чемпіонату FIA Formula E з власною командою у 2016 році. В цьому змаганні беруть участь тільки одномісні електромобілі - це і зробило данний чемпіонат єдиним у своєму роді.

Jaguar Land Rover зможе випробувати і удосконалити власний силовий агрегат EV та акумуляторні технології завдяки участі в FIA Formula E.

Технічний директор Jaguar Land Rover  Нік Роджерс розповів про те, що він задоволений тим, що його компанія буде приймати участь у цьогорічному чемпіонаті FIA Formula E, тому що це дає змогу випробовувати нові автомобілі у екстремальних умовах. Також він наголосив, що електромобілі займуть важливе місце в подальшому розвитку моделі Jaguar Land Rover.

На його думку, розвиток автомобільного виробництва в наступні п'ять років буде дуже інтенсивним. Всі автовиробники тяжіють до полегшених моделей та технологій електрифікації, адже бути стійким і на зв'язку - це головні приорітети сьогодні. Нік Роджерс вважає, що чемпіонат FIA Formula E вчасно відчув ці тенденції і втілив їх у життя у своєму змаганні.

Щоб зробити Jaguar Land Rover вартим змагання, команда з 8000 інженерів вкладала найкращі свої ідеї. На данний момент компанія є лідером у Великобританії по інвестиціям у галузі розвитку нових технологій. Тому команда Jaguar Formula E матиме можливість користуватись інженерними надбаннями заради своєї перемоги, але що важливіше, заради прогресу компанії.

Інженери зможуть застосувати всі свої знання в екстримальних умовах, але разом з тим, зібрати всі необхідні данні для подальшого розвитку технології електрифікації.

Технічним партнером Jaguar Land Rover на змаганнях буде Williams Advanced Engineering. Компанії вже співпрацювали в минулому при створенні гібриду Jaguar C-X75, тому під час такого відповідального чемпіонату Williams Advanced Engineering буде підтримувати команду на змаганнях, а також поділиться досвідом роботи з EV Systems системами. Formula E та Міжнародна Автомобільна Федерація (FIA) дали дозвіл на участь Williams Advanced Engineering у чемпіонаті.

Головний Виконавчий Директор Formula E, Алехандро Агаг вважає важливою подією  для всього світу автоспорту, що Jaguar, марка зі світовим ім'ям та визнанням, повертається у змагання Formula E, так як це приверне більше уваги до самого чемпіонату і його місії. Він підкреслив, що данний чемпіонат братиме участь у розробці електрокарів і як результат стане майбутнім автоспорту.

Жан Тодт, Президент Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA) відзначив, що чемпіонат Formula E був створений як альтернатива для того, щоб автовиробники продовжували розвивати і удосконалювати власні технології електрофікації під егідою спортивних змагань. І те, що до чемпіонату долучилась така компанія як Jaguar, є безумовним підтвердженням доцільності та необхідності проведення данного змагання.

Директор Команди Jaguar Джемс Берклі відверто щасливий, що саме вони будуть приймати участь у цих перегонах. Він розповів, що компанія Jaguar вже давно шукала альтернативний шлях повернення в автоспорт. Їх інтерес до EV технологій спростив цей пошук, тому чемпіонат Formula E став очевидним вибором. Федерація FIA та засновники змагань мають великі плани щодо розвитку технологій електрофікацій і команда Jaguar щаслива бути однією з перших, хто буде приймати участь. Джеймс погоджується, що перед ними стоїть нелегке завдання, але він впевнений, що всі зусилля будуть немарні.

Більше інформації про чемпіонат, команду Jaguar та її повернення до світу автоспорту буде відомо наприкінці другого сезону.