JAGUAR XE ТА АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR XF ОТРИМАЛИ П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Бренд

За результатами  тест-драйву проведеного у 2015 році   спортивні автомобілі  Jaguar XE  та новий Jaguar XF, який докорінно відрізняється  від попередніх моделей,  отримали максимальну відзнаку  у п’ять зірок на Euro NCAP.

Система безпеки нового jaguar

Спортивні седани XE та XF пройшли випробування на стан пасажирів різних  вікових груп у екстремальних ситуаціях. За даними перевірки були отримані неперевершені результати, які показали, що ці моделі мають найвищу ступінь захисту пасажирів-дітей та пасажирів-дорослих серед всього модельного  ряду цього сегменту  автомобілів.  Седани  Jaguar XE та Jaguar XF new, оснащені найсучаснішою системою безпеки, та мають найкращий захист для пішоходів.  Разом з   покращеним протиаварійним захистом, вони можуть  похвалитися великим вибором систем активної безпеки, що в черговий раз підтверджує  їх найвищий рейтинг у відповідному класі моделей.  Особливо хочеться зупинитися на системі гальмування, яка  в екстрених ситуаціях  починає працювати в автономному режимі. Це є стандартна функція, якою обладнаний кожен автомобіль у Європі. Автономна система екстреного гальмування або скорочено АЕВ функціонує за допомогою стерео камери, яка закріплена на фронтальній частині авто.  Ця камера працює в режимі он-лайн, та розпізнає транспортні засоби, які рухаються назустріч, або попереду та можуть викликати загрозу. Під час фіксації нестандартної ситуації камера подає водію звуковий та візуальний сигнал. Якщо водій не реагує на подану тривогу, то система вмикає екстрене гальмування, щоб уникнути аварійної ситуації.

Під час виробництва  XE та XF jaguar 2015  були виконані усі вимоги,  що стосувалися питання безпеки, динаміки, швидкості, ефективності та вишуканості дизайну.   Все було опрацьовано надзвичайно виважено та ретельно, без вибору між високої якістю та красивим зовнішнім видом. Тому на виході отримали автомобіль, який по своїм  внутрішнім стандартам на порядки перевершує вимоги законодавства та клієнтів.

Завдяки легкому високотехнологічному алюмінієвому сплаву , який застосували при виробництві каркасу кузова, та цифрової відеокамери нового покоління  було  створено найвищий рівень безпеки. Кевін Страйд  керівник виробництва модельного ряду Jaguar XE, XF, F-PACE XE та XF зробив автомобіль  Jaguar неперевершено легким. Але маючи невелику масу  спортивний седан  водночас  володіє  міцною та жорсткою конструкцією, завдяки якої забезпечується абсолютний захист пасажирів. Система захисту доповнена  ще цілою системою подушок безпеки. Подушка для водія, для пасажирів, бічні подушки та спеціальні шторки. Під час наїзду на пішохода автоматично відкривається капот, що значно пом’якшує удар, та зменшує отримання  ним серйозних травм.

Додаткові інноваційні опції

Обидві моделі мають велику кількість інноваційних технологій , які служать як додаткова допомога водію:

 • Dynamic Stability Control – система стабілізації;
 • Traction Control – система контролю;
 • Emergency Brake Assist – система екстреного гальмування;
 • Blind Spot Monitoring – моніторинг мертвих зон;
 • Closing Vehicle Sensing – система визначення наближаючи транспортних засобів;
 • Reverse Traffic Detection – система розпізнавання автомобілів, які рухаються у зустрічному напрямку;
 • Traffic Sign Recognition – система розпізнавання дорожніх знаків, та круїз контроль.

Але розробники нових моделей Jaguar не зупиняються на досягнутому. У майбутньому на модельному ряду нового Jaguar XЕ 2017 року встановити проривні опції:

 • Lane Keep Assist – система, яка утримує смугу;
 • Driver Condition Monitor – система моніторингу швидкості та стану водія;
 • Adaptive Speed Limiter – система адаптивного обмежувача.
 • ХЕ найбільш передові та вишукані спортивні седани,  із усього модельного ряду Jaguar.