Компанія «ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА, ЛТД» розпочинає будівництво концептуального дилерского центру JAGUAR LAND ROVER в Україні

Бренд

15 листопада 2016 року компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» провела церемонію закладення фундаменту першого в Україні концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover. Новий дилерський центр буде збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Дане приміщення буде двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Воно стане відображенням нового покоління дилерських центрів в Україні, які з’являться у найбільших містах до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні.

Будівництво концептуального дилерського центру в Україні є ініціативою компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд» та британського автовиробника Jaguar Land Rover LTD. Така визначна подія є підтвердженням зобов’язань офіційного імпортера Jaguar Land Rover в Україні, компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд», щодо розвитку автомобільного бізнесу в Україні та сприяння його відновленню. Окрім того, глобальна стратегія брендів Jaguar Land Rover має за мету значне розширення бізнесу, що пов’язано з презентацією нових моделей, які незабаром будуть представлені і на українському ринку.

Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover розпочне роботу 2018 році та стане першим концептуальним дилерським центром британських брендів в Україні. 

Прес-реліз

Більше інформації