Компанія Volvo зробила крок до створення ідеального безпілотного автомобіля

Бренд

Компанія Volvo зробила крок до створення ідеального безпілотного автомобіля

Концерн Volvo дивиться в майбутнє: конструктори шведського виробника впевнені, що незабаром розроблять автомобілі, водії яких зможуть відкинути спинку крісла і просто спостерігати за їздою.

На Міжнародній виставці споживчої електроніки представники бренду присвятили журналістів в свої плани з приводу нових інтелектуальних продуктах для потокової передачі даних, розроблених при спільній співпраці з компанією Ericsson. Відзначається, що створені системи безпілотного управління допоможуть знаходяться в автомобілі людям витрачати час в дорозі з максимальною користю.

Як приклад гендиректор з моніторингу та розробки концепцій привів Concept 26. Андрес Тільман запевняє, що незабаром водії і пасажири зможуть пересуватися в пасивному режимі і повністю сконцентруватися на фільмах або відеоіграх. За словами гендиректора, створення ефективного автономного управління представляється можливим лише при збільшенні швидкості передачі даних і розширення функціоналу. можливостей передачі даних.

Безперебійна передача даних

Створення безпілотного автомобіля посприяє поліпшенню якості стільникового зв'язку. Представники Ericsson і Volvo впевнені в тому, що мобільні оператори будуть змушені забезпечити ідеальне покриття на ділянках, віддалених від населених пунктів. Фахівці Ericsson поділяться своїм досвідом у створенні якісних мереж і хмарних систем, за рахунок чого під час пересування водії і пасажири Volvo матимуть постійний доступ до інтернету і мобільного зв'язку.

Нова інтелектуальна система автоматично розраховує маршрут з урахуванням якості зв'язку. Вся інформація буде зберігатися в буфері спеціальної системи під надійним захистом. Згодом автолюбителям залишиться лише насолоджуватися їздою.

За підрахунками компанії Ericsson, через кілька років 70% мобільного трафіку припадатиме на відеоконтент, чому посприяють хмарні системи і модифіковані засоби зв'язку. Тому створення якісного зв'язку є великою цінністю в контексті не тільки комфорту автомобільних поїздок, але і високошвидкісної передачі відеозаписів, яка відіграє важливу роль в життєдіяльності сучасних користувачів.

Якщо інтелектуальна система буде володіти даними про найбільш затребуваних маршрутах і контенті, водії автомобілів майбутнього отримають доступ до навігації шляхом одного натискання кнопки. Таким чином, автолюбителі зможуть вибирати оптимальні маршрути і контент з урахуванням тривалості пересування в автономному режимі.

Персоналізований і оптимізований контент

Андрес Тільман розповів про додаткові переваги розробляється технології:

«Уявіть, що ви хочете додивитися фільм або серіал - на підставі тривалості відеофрагменту система буде знати час у дорозі, продумає оптимальний маршрут і встановить необхідний режим руху. Дана технологія акцентує увагу не на якнайшвидшому пересуванні з однієї точки в іншу, а на комфорті поїздки. За допомогою технологій автономного управління люди матимуть свободу вибору і встигати за всіма справах », - підсумував генеральний директор Volvo.