Land Rover представляє новий DISCOVERY

Бренд

 

Новий Discovery стає ще привабливішим завдяки своїм неперевершеним можливостям і новітнім технологіям.

Його було розроблено для надання клієнтам Land Rover можливості жити так, як вони прагнуть. Результатом став найкращий сімейний позашляховик у світі.

Новий Land Rover Discovery – це універсальний повнорозмірний позашляховик з  неперевершеними можливостями та трьома рядами сидінь на сім місць

Він втілює в собі девіз Land Rover «Вище й за межі!», поєднуючи британську привабливість з непереборним духом пригод

Новий Land Rover Discovery з'явиться в продажу в Україні навесні 2017 р.

  • Новий Discovery має 4970 мм в довжину, 2220 мм в ширину (із дзеркалами) і 1846 мм у висоту, що робить його на 141мм довшим, проте вужчим і нижчим за свого попередника. Колісна база в 2923 мм збільшилася на 38 мм, розширюючи салон, у той час як компактна конструкція вдосконаленої інтегрованої системи підвіски задніх коліс зводить до мінімуму тряску на вибоїстій дорозі чи при позашляховій їзді.
  • Сидіння другого ряду здатні переміщатися вперед і назад на 160 мм, що дозволяє пасажирам оптимізувати простір для багажу і для ніг, а також полегшити доступ до третього ряду.
  • Завдяки ступінчастому даху місця для сидіння розташовані таким чином, що всі пасажири почуваються комфортно й мають гарний передній огляд. Задні сидіння розраховані на те, щоб у них могли розташуватися дорослі чоловіки зростом 1,90 м, відтак комфорт забезпечується на кожному сидінні.
  • Обігрів сидінь доступний у передньому, середньому, і (вперше в секторі позашляховиків) в третьому ряді. П’ятиточкове кріплення ISOFIX призначене  для закріплення дитячого сидіння на задньому ряді. У передньому ряді доступні функції обігріву сидінь і охолодження, масажу, а також регулювання положення у 16-ти напрямках.
  • Новий Discovery також існує в п'яти конфігураціях для клієнтів, які не вимагають додаткових можливостей, які надає складання третього ряду сидінь
  • Багажне відділення нового Discovery може бути налаштоване для перевезення предметів будь-яких форм і розмірів — зручно і без зайвого клопоту. Новий Discovery пропонує більше місця, ніж інші моделі цього класу: із загальний об’єм простору для вантажу позаду другого ряду сидінь складає 1231 л. Місця достатньо для того, щоб вмістити пральну машину стандартного розміру, адже отвір багажнику має вражаючі 854 мм у висоту та 1150 мм у ширину.

Дізнатись деталі ви можете за телефоном: (044) 499 99 94