Land Rover випустить нові комплектації Range Rover Evoque

Бренд

Land Rover випустить нові комплектації Range Rover Evoque

З нагоди продажу понад 520 тисяч одиниць Range Rover Evoque, компанія Land Rover подарує клієнтам модифіковані версії з розширеними технологічними можливостями. Сьогодні концерн пропонує п'ятидверний авто типу кабріолет і купе, які випускаються на заводі в Хейлвуді (Великобританія). Завдяки сучасним технологіям і високій кваліфікації майстрів, на збірку однієї машини йде всього 80 секунд.

З моменту дебютної збірки, датованій 2011 роком, концепція отримала 182 міжнародні нагороди. Сьогодні Range Rover Evoque справедливо вважається кращим в світі позашляховиком.

З огляду на популярність систем комунікації та зв'язку, британський концерн випустить модифіковані моделі з інформаційно-розважальною системою InControl Touch Pro. Дане обладнання є планшет з діагоналлю екрана 10,2 дюйма і з вбудованими функціями персоналізації і масштабування.

Детальніше про InControl Touch Pro

Удосконалена модель швидше реагує на команди водіїв і вважається більш простою у користуванні. Вперше технологію застосували при складанні на комплектації Convertible, а в 2017 році разом з новою інформаційно-розважальною системою будуть випускатися всі 5-дверні та купейні автомобілі Range Rover Evoque. Завдяки інтуїтивно зрозумілим налаштувань і збільшеному дисплею, водій буде витрачати мінімум часу на виконання необхідних команд.

Сенсорний екран має дозвіл 1280x542 точок і широкий формат 21: 9, що на 80% більше в порівнянні з 8-дюймовим дисплеєм, встановленим на попередні версії Range Rover Evoque.

Вдосконалений дизайн Range Rover

Комплектації HSE Dynamic і Autobiography випускаються з новим екстер'єром Graphite Design, що володіє витонченими елементами. У нових версіях ідеально поєднуються 20-дюймові легкосплавні диски, пофарбовані в кольори Satin Technical Grey, оновлена ​​решітка радіатора і сіра обробка кришки буксирувального отвору. На капоті і кришці багажника розміщені бейджи, а дах має строгий чорний колір. Вся ця краса доповнюється затемненими задніми і передніми фарами.

Комплектація Autobiography відрізняється від HSE оформленням фар і кришки багажника, чорними елементами на капоті, крилах і зовнішніх дзеркалах. Всі ці елементи підкреслюють унікальний стиль Range Rover Evoque.

На вибір клієнтам представлена ​​18-кольорова палітра, яка поповнилася Silicon Silver, Aruba, Carpathian Grey та іншими відтінками.