Моторний завод Ford знизить споживання води та електроенергії в 2 рази

Бренд

Компанія Ford обладнала свій завод з виготовлення двигунів в Дагенемі надсучасним збірним обладнанням для нових моторів Ford EcoBlue об'ємом 2 літри. Застосовувана технологія скоротить споживання води і електроенергії на 50% в порівнянні з попередньою лінією, яка використовується у виробництві 1,8-літрового дизельного агрегату TDCi.

Пропускна здатність нової технології складає 350 тисяч моторів в рік, а обсяг витрат води на один двигун стане найнижчим серед усіх заводів концерну Ford. Дане обладнання заощадить компанії 17,5 мільйона літрів води, якими можна заповнити 7 олімпійських басейнів.

Потреба в електроенергії знизиться завдяки скороченню обсягів циркуляції охолоджувальних речовин. Інноваційна система з трьома охолоджувальними пристроями поглинає на 70% менше енергоресурсів і в порівнянні з 2011 роком скорочує річну потребу в 2 рази - до 92 кВт.

Плани на майбутнє

У перспективі керівництво заводу в Дагенемі має намір досягти наступних цілей:

  • Зниження обсягу викиду шкідливих речовин на 30% (до 2025 року).
  • Безвідходне виробництво завдяки системам відновлення масла і виготовлення металевих брикетів з вторинної сировини. Дані технології вже застосовуються на всіх європейських заводах концерну Ford.
  • Інноваційна система «холодного» випробування для діагностики виключених моторів. Устаткування буде щорічно економити компанії 50 тисяч літрів дизельного палива.
  • Закупівля сучасного устаткування. Наприклад, нових фрезерних верстатів з ЧПУ, які зведуть до нуля відсоток браку.
  • Вітряки для генерації екологічно чистої енергії.

Тривалість збірки одного мотора складе 30 секунд. Перші двигуни, виготовлені на основі інноваційної технології, будуть встановлені в автомобілі Ford в 2018 році. Дебютантами стануть комерційні моделі Transit Custom і Ford Transit - ці автомобілі будуть поєднувати в собі високі динамічні характеристики, керованість і ефективний витрата пального. Завдяки технології зниження тертя, новий мотор буде споживати на 13% менше палива.