Мрій та дій у "Віннер Автомотів"!

Бренд

Компанія Віннер завжди була та залишається соціально відповідальною компанією, недарма головне її призначення бути прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу в Україні.

Даний проект починався із знайомства та надання якісних послуг з сервісного обслуговування Директору Барського коледжу транспорту та будівництва, щасливому власнику автомобіля Вольво. Його приємно вразив наш сервіс, а нас вразила ця людина, яка розповідала про свій коледж, як про свою дитину, яку він випестував, а зараз допомагає стати міцно на ноги та відправити у доросле професійне життя.

Йосип Едуардович, директор коледжу, щиро запросив менеджмент компанії «Віннер Автомотів» приїхати до м. Бар для того, щоб познайомитись поближче з цим навчальним закладом, який, незважаючи на далеку відстань від столиці, на сьогодні готує найбільш підготовлених молодих фахівців для робочих спеціальностей автомобільної індустрії. Воно було того варте.

У нас була можливість розповісти хлопцям та дівчатам про компанію Віннер та її можливості, запалити в них бажання подальшого розвитку та самореалізації, довівши власним прикладом, що мрії збуваються. «Мрій та дій!» - було ключовим посланням нашій молоді. 

Також ми були запрошені на захист дипломів найкращих випускників коледжу, результатом чого була пропозиція від компанії Віннер надати можливість найсміливішим спробувати себе на посаді «Молодший механік».

В результаті тісної співпраці, з 1 серпня 2017 року до нас приєдналися 6 найкращих студентів коледжу. На кожному з брендів був призначений наставник, який на протязі наступних півроку буде ділитися власним досвідом, навчати та допомагати молоді оволодівати усіма необхідними навичками, щоб стати у майбутньому професійними механіками. Для кожного з новачків  розроблений персональний план розвитку та оцінки відповідності посаді. Отже, незабаром ми дізнаємось, хто з них насправді готовий присвятити себе непростій, але дуже цікавій справі.

Віннер і надалі буде підтримувати талановиту молодь країни. Разом до перемоги!