Найкращий корпоративний клієнт «Віннер Автомотів»

Бренд

Найкращий корпоративний клієнт «Віннер Автомотів»

Першого дня зими в одному з найвеличніших готелів столиці Fairmont Grand Hotel Kyiv компанія «Віннер Автомотів» традиційно вручала нагороди своїм найкращим корпоративним клієнтам. Втім цього разу церемонія проходила під новою назвою – «Найкращий корпоративний клієнт» – Best Fleet Customer. Попередня назва – «Нагородження найкращого корпоративного клієнта», на думку організаторів, недостатньо відображала «сімейний» характер заходу, всі учасники якого за час партнерства стали ще й друзями.

Частиною церемонії стало також святкування 15-ї річниці відділу корпоративних продажів компанії. У якості подарунка було представлено невеликий фільм, присвячений історії відділу. Своїми спогадами про роботу відділу поділився його перший керівник, а нині директор компанії «Віннер Автомотів», Олександр Смирнов. Учасниками фільму стала й нинішня команда на чолі з Максимом Корєєвим, яка завжди вражає рекордними продажами, працездатністю, професіоналізмом і любов’ю до своєї справи.

Та на цьому відеочастина свята не завершилася, але тепер сюрприз чекав вже на компанію-організатора: вдячні клієнти висловили свою вдячність у відео компанії «Віннер Автомотів» та відділу корпоративних продажів зокрема. Щирі, теплі та приємні кожному із співробітників слова надали натхнення та розуміння того, що все недарма, що створений власниками компанії механізм працює злагоджено, зі 100%-вою віддачею.

Ми дякуємо всім учасникам за надійне партнерство, за дружні стосунки та гарний настрій під час свята, дякуємо готелю Fairmont за гостинність та професійний підхід і віримо, що наступного року ми знову зберемо коло найкращих корпоративних клієнтів – але вже більш численне. А для цього ми працюватимемо над підвищенням ефективності нашої роботи та підтримуватимемо незмінну якість обслуговування наших нинішніх та нових клієнтів.