НОВА ЛІНІЙКА КОМПАКТНИХ МОДЕЛЕЙ VOLVO CARS БУДЕ СТВОРЕНА НА БАЗІ ІННОВАЦІЙНОЇ АРХІТЕКТУРИ

Бренд

НОВА ЛІНІЙКА КОМПАКТНИХ МОДЕЛЕЙ VOLVO CARS БУДЕ СТВОРЕНА НА БАЗІ ІННОВАЦІЙНОЇ АРХІТЕКТУРИ

Volvo Cars планує розширити лінійку своїх компактних моделей і вийти у нові сегменти. Нові моделі будуть побудовані на основі інноваційної компактної модульної архітектури CMA (Compact Modular Architecture), яка представляє собою більш компактну, але не менш технологічну версію архітектури збільшеної платформи SPA, яка чудово себе зарекомендувала. Перший автомобіль на платформі CMA має з’явитись у 2017 році.

Презентація платформи CMA у 2017 році означає, що всі майбутні моделі Volvo будуть створюватись на двох масштабованих платформах модульного типу.

Одночасна розробка платформ SPA та CMA є наріжним каменем у стратегії оновлення і розвитку компанії, згідно з якою впродовж найближчих чотирьох років будуть замінені всі моделі Volvo, а продажі повинні вийти на рівень 800 000 автомобілів на рік. Перетворення компанії почалося із виведення на ринок нового XC90, а незабаром буде представлений новий седан перміум класу Volvo S90. Платформа CMA дозволяє Volvo Cars запропонувати своїм клієнтам компактні автомобілі, які володіють такими ж якостями і перевагами, як і більші моделі на базі архітектури SPA. Платформи SPA та CMA передбачають використання єдиних компонентів, в тому числі двигунів та трансмісій (як звичайних, так і нових варіантів гібридної технології Plug-in), мультимедійних систем, систем клімат-контролю та обробки даних, а також систем безпеки, що дозволяє шведській компанії наблизитись до виконання довгострокової стратегії: до 2020 року в нових моделях Volvo не повинні гинути люди або отримувати серйозні травми.

«Гнучкість платформи CMA розширює можливості інженерів та дизайнерів Volvo, дозволяючи їм розробляти і впроваджувати нові, унікальні рішення і функції, одночасно підвищуючи міцність конструкції автомобіля. Вони зможуть наповнювати автомобілі системами безпеки та комунікаційними технологіями світового рівня», - впевнений д-р Петер Мертенс, старший віце-президент з досліджень та розробок Volvo Car Group.

Платформа CMA також змінить підхід Volvo Cars при створенні своїх автомобілів у майбутньому, що дозволить розробляти широку лінійку моделей, двигунів, трансмісій, електричних систем та технологій різної складності, які будуть встановлюватись на одній платформі. Це дасть змогу забезпечити суттєву економію за рахунок збільшення обсягів, а також буде сприяти вдосконаленню виробничих процесів. Нова платформа Volvo Cars CMA розроблялась із урахуванням інтеграції технології електрифікації, тому новий варіант гібридного рішення Twin Engine Plug-in створювався спеціально для нової архітектури.

«Платформа CMA відкриває для нас вражаючі перспективи. Ми розробили цю нову архітектуру як компонент "Plug & Play". Це означає, що в компактних моделях Volvo наступного покоління наші клієнти зможуть користуватися тими ж технологіями, які сьогодні має наш XC90», - говорить д-р Мертенс.

Volvo Cars планує значно збільшити продажі у всьому світі завдяки виходу на ринок моделей на базі платформи CMA. Ці автомобілі будуть користуватися попитом в глобальному масштабі, що дозволить шведському бренду закріпитися в нових сегментах автомобільного ринку.

«Архітектура CMA відіграє ключову роль в нашій стратегії розвитку бренду Volvo Cars, - відзначив Б’йорн Еннвол, старший віце-президент із продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів Volvo Car Group. – Платформа CMA має не тільки передову функціональність та переваги великих моделей, включаючи найкращі в галузі рішення безпеки, двигуни та інформаційно-розважальні технології, але також запропонує водієві відмінну керованість та переваги володіння автомобілем Volvo, що вигідно виділяє наші моделі серед інших брендів у преміум сегменті».