Нова версія «європейського» Ford Focus RS стала могутніше і швидше

Бренд

Ford Focus RS став більш потужним 

Європейські шанувальники Ford зможуть купити оновлену версію спорткара Focus RS з більш потужним двигуном. Удосконалена модель є результатом плідної співпраці Ford Performance і організації Mountune, яка займається рестайлінгом дорожніх і спортивних авто.

Спільними зусиллями конструктори збільшили потужність 2,3-літрового мотора EcoBoost до 375 к.с., що на 25 «коней» більше порівняно з попередньою версією. Завдяки технології overboost у машини підвищився крутний момент - тепер він становить 510 Нм (у попередника - 510 Нм). До «сотні» автомобіль розганяється за 4,5 с (на 2 мс швидше), показник спідометра сягає позначки 266 км / ч.

Тайрон Джонсон, який очолює відділ Ford зі створення нових моделей, прокоментував знаменну подію у такий спосіб:

«Американський концерн має успішний досвід співпраці з компанією Mountune, завдяки якій хетчбеки Ford ставали більш потужними і завоювали серця любителів спортивної їзди. Ми очікуємо, що після оновлення Focus RS увійде в світовий топ продажів спорткарів ».

Додаткові технології

Також інженери двох компаній встановили:

  • Повітряний фільтр підвищеної продуктивності;
  • Повітряний тракт з високоякісного сплаву з силіконовими руками;
  • Вдосконалений клапан рециркуляції;
  • Інноваційна система управління двигуном.

За останній рік в офіс американського концерну надійшло понад 8 тисяч заявок на збірку нового Focus RS. Оновлена ​​версія укомплектована повним приводом з динамічною векторизацією крутного моменту - цей вузол покращує контроль, зчеплення з дорогою і підвищує швидкість входження в повороти. Також модифікований спортивний хетчбек обладнаний системою Selectable Drive Modes для ручної зміни режимів управління і технологією Launch Control, яка контролює тягу при початку руху і застосовується в лінійці RS вперше.

Завдяки технічним характеристикам і такого набору систем, нова версія Focus RS отримала нагороду «Автомобіль року» за результатами голосування авторитетних експертів Top Gear. Тайрон Джонсон, в свою чергу, визнаний Кращим конструктором року.