Повернення Ford на Ле-Ман, у 2016 році із цілком оновленим Ford GT, присвячене 50-тій річниці перемоги у 1966 році

Бренд

Ford анонсував повернення на одну з найпрестижніших автомобільних гонок у світі з новим гоночним автомобілем Ford GT, створеним на базі цілком оновленого потужного суперкара, який надійде у продаж наступного року.

Гоночний автомобіль Ford GT, який багато хто пам'ятає як переможця Гран-прі гонок на витривалість, братиме участь у перегонах 24 години Ле-Мана, що відбудуться наступного року. Відроджений сьогодні для знаменитої траси Ле-Мана, що у Франції, гоночний автомобіль Ford GT буде змагатися в легендарній 24-годинній гонці на витривалість поряд з іншими спортивними авто класу Pro.

Ford застосував свої останні інновації у новій гоночній версії автомобіля, розробленій на базі цілком оновленого Ford GT, що була представлена у січні. Серійна та гоночна версії авто будуть доступні в 2016 році, на честь відзначення 50-ї річниці завоювання гоночним автомобілем Ford GT всіх трьох нагород на гонці 24 години Ле-Мана в 1966 році.

Новий гоночний автомобіль Ford GT у 2016 році візьме участь у всіх етапах гонок Чемпіонату світу з перегонів на витривалість та Чемпіонату спортивних автомобілів TUDOR, дебютуючи у змаганні Rolex 24, що відбудеться у січні 2016 року в місті Дайтоні, штат Флорида. Гоночні команди Ford будуть під керівництвом організації Chip Ganassi Racing with Felix Sabates (CGRFS). Обидві представлені команди: і команда Чемпіонату світу з перегонів на витривалість, і команда Чемпіонату спортивних автомобілів TUDOR на Ле-Мані, змагатимуться на чотирьох автомобілях. Імена пілотів будуть оголошені пізніше.

Цілком оновлений Ford GT є вершиною роботи нової групи Ford Performance – відділення, що займається впровадженням інновацій для підвищення експлуатаційних якостей авто.

Відділення Ford Performance отримало завдання до 2020 року створити 12 нових високоефективних авто. Підрозділ буде досліджувати та застосовувати інноваційні технології на визначених високоефективних авто та комплектуючих для прискорення впровадження їх, у кінцевому результаті, в авто всього модельного ряду Ford.

Сегмент високоефективних авто Ford швидко розвивається з причини зацікавленості компанії у задоволенні потреб клієнтів, у збільшенні економії пального, застосуванні передових технологій та задоволенні від керування. Модельний ряд, над яким працює Ford Performance включає Ford GT, Focus RS, F-150 Raptor, Shelby GT350 і Shelby GT350R, Focus ST і Fiesta ST.

Гоночний автомобіль Ford GT, оснащений рядом інноваційних технологій, які, як сподівається компанія Ford, не тільки зроблять його конкурентним на гонках спортивних авто класу Pro на витривалість, а й у підсумку стануть складовою кожного авто, випущеного Ford. Вони включають високу аеродинамічність, яка забезпечує значне збільшення притискної сили для кращої стабільності з мінімальним тертям, полегшені складники із застосуванням вуглеводного волокна у матеріалі виконання шасі, що робить його легким та надзвичайно міцним, а також потужний та ефективний двигун EcoBoost.

Радж Наїр (Raj Nair), віце-президент із глобального розвитку продукції компанії Ford, сказав: «Після того, як був розроблений Ford GT, для всіх нас стало очевидним, що це автомобіль, який поверне компанію Ford у світ автогонок». «Ми віримо, що застосовані у Ford GT покращена аеродинаміка, полегшеність та потужний EcoBoost, дадуть можливість цьому непереможному гоночному автомобілю знову позмагатися на світовій арені».

3,5-літровий двигун EcoBoost V6 дебютував на Чемпіонаті спортивних автомобілів TUDOR у 2014 році. Із того часу Ford разом із CGRFS здобули беззаперечні перемоги на великих гонках, включаючи 12 годин Себрінга та «Ролекс» (Rolex) 24 у Дайтоні. Крім великого успіху у допомозі розробки спортивних авто, гоночні команди Ганассі здобули беззаперечні перемоги на змаганнях Daytona 500, Brickyard 400 і Indianapolis 500.

 

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

факс.: (044) 496 45 83