Представлення Преміального седана S90 в Детройті

Бренд

Презентація преміального седана S90 в Детройті

В Детройті на міжнародному автосалоні Volvo Cars в Північній Америці презентували новий седан S90. Таким чином компанія показала свою довгострокові наміри, які спрямовані на ринок США. Ця стратегія також підтверджуючого впевненість в постійному зростанні продажів в новому році.

Продажі - на території США виросли на 24,3% в 2015 році. Особливо результативними виявилися жовтень (продажу стрибнули на 87%), листопад - грудень - на 90%. Найбільш продаваними стали XC90 і новий XC60.

Лекс Керссемакерс, старший віце-президент в Volvo Car Group в США, зазначив, що компанія показує високий рівень продажів, що ще раз підтверджує повернення колишнього лідерства в Америці. Компанія сподівається, що прогрес збережеться в такому ж темпі і в 2016 році, а вихід нового S90 вплине на зростання продажів.

Поява на ринку S90 розкриває основну стратегію шведського виробника автомобілів, який вклав за ці кілька років 11 млрд. Доларів в розвиток компанії і нових розробок. Було розпочато будівництво нового заводу в Північній Кароліні, в місті Чарльстон. Це перший завод Volvo в Північній Америці, робота якого дасть близько 2 тисяч нових робочих місць.

«Для нас завжди було важливим займати певне місце на ринку США. Тому новий автомобіль S90 був представлений саме в Детройті. Також нещодавно ми почали будівництво нового заводу Volvo тут, в США »- прокоментував Хокан Самуельссон, генеральний директор і президент Volvo Car Group. Поява на ринку S90 відкриває новий розділ в сучасній історії розвитку лінійки Volvo. Цей етап почався з виходу нового позашляховика XC90.

На покупку нового XC90 отримали близько 88 000 попередніх замовлень вже в 2015 році, що перевищило всі плани компанії, так як спочатку передбачався продаж близько 50 000 одиниць. Такий результат говорить про те, що дизайн машин, нові рішення в інженерному плані і новий розвиток технологій Volvo сподобалося покупцям.

Після ознайомлення з S90 в грудні з всесвітньої пресою, цей автомобіль постійно отримує хороші відгуки за стильний зовнішній вигляд і гарний салон. Старший віце-президент по дизайну Volvo Car Group відзначає, що ідеально прораховані форми кузова забезпечують фантастичну посадку, а плавні лінії роблять його стиль ще більш оригінальним - це і називається справжнім скандинавським дизайном. Усередині сучасні технології ідеально поєднуються з натуральними матеріалами, що забезпечує атмосферу комфорту. Це унікальний дизайн зі Швеції в своєму кращому вигляді.

Режим управління: напівавтономний

У S90 по стандарту має IntelliSafe Assist. Це адаптивний круїз-контроль, система автоматичного розрахунку дистанції і сучасне обладнання для напівавтономного управління авто. Більш точну назву системи - Pilot Assist. Вона відповідає за ефект підрулення для утримання авто на швидкості до 130 км / год в рамках дорожньої розмітки. Цією новою системою для роботи не потрібно фіксувати автомобіль спереду. Pilot Assist є першою сходинкою на шляху до створення повністю автономного управління. Саме цим займаються в відділі розробок та інновацій в Volvo, і недавно компанія представила свій Concept 26 - нова система повної автономності управління в автомобілях Volvo для більш прогресивного водіння.

Гібрид та нові технології

S90 буде продаватися з T8 Twin Engine - екологічно чистої і потужной гібридною версією. Потужність цього авто складає 410 л.с. При покупці водій отримує фактично три автомобіля з трьома режимами на вибір: Hybrid, Power і Pure.

Системи безпеки світового рівня

У S90 втілена нова функція як частина системи безпеки City Safety - це функція фіксування великих тварин. Ця технологія - справжня новація в автомобільному світі. Система здатна визначити на дорозі великих тварин в будь-який час доби. Автомобіль як би попереджає водія і допомагає правильно загальмувати, щоб уникнути або знизити наслідки зіткнення.

Динамічні характеристики

Нещодавно Volvo інвестувала в купівлю самого прогресивного симулятора системи шасі. «S90 - це справжній ривок вперед в плані динаміки, потужності і якості управління автомобілем. Ми зробили все можливе, щоб керування автомобілем було зручним і приємним, зробивши маневреність автомобіля більш чіткої, а сам процес управління захоплюючим »- додав д-р Петер Мертенс, старший віце-президент з розробки та досліджень Volvo Car Group.