Премія Best Fleet Customer Award 2015 від «Віннер Автомотів»

Бренд

11 листопада відбулась важлива подія у житті компанії «Віннер Автомотів» – щорічна церемонія нагородження найкращих корпоративних клієнтів Best Fleet Customer Award 2015.

Для відділу корпоративних продажів вже стало чудовою традицією збирати усіх своїх відданих клієнтів, аби вкотре побачити знайомі обличчя, поспілкуватися про бізнес, а головне – висловити велику вдячність за те, що вони залишаються незмінними у виборі нашої компанії.

Церемонія відбулася у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv у величному та розкішному бальному залі «Атріум». Під звуки класичних творів фортепіано гості смакували неперевершені страви від готелю, дегустували італійські та французькі вина та швейцарські сири.

Як і кожного року, приємними та теплими словами захід відкрив менеджер з корпоративних продажів Максим Корєєв. Він подякував усім присутнім за те, що вони цінують наш бренд та його історію, підтримують партнерські та дружні стосунки і завжди залишаються вірними нашій компанії.

На згадку про захід присутні отримали невеликий подарунок від «Віннер Автомотів» – стильну парасольку, яка, ми переконані, не раз захистить кожного з гостей від дощу та негоди.

Сподіваємось, що наступного року на церемонії Best Fleet Customer Award 2016 збереться таке ж дружне коло відданих та нових корпоративних клієнтів. А для цього ми й надалі працюватимемо над підвищенням ефективності роботи та підтримуватимемо незмінну якість обслуговування усіх наших клієнтів.

Зв’язатись із відділом по роботі з корпоративними клієнтами: https://goo.gl/qgc0UH