Пригоди на трасі та поза нею разом з Volvo

Бренд

Пригоди на трасі та поза нею разом з Volvo

Для «Віннер Автомотів» вже стало традицією щороку організовувати тест-драйв бездоріжжям для клієнтів бренду Volvo. Цей рік не став винятком – і 5 червня шанувальники комфорту та безпеки, драйву та екстриму від шведського бренду зібралися у заміському комплексі «Кідев». Локація була обрана невипадково, адже вона якнайкраще відповідала задумам організаторів: чудова місцевість, смачна кухня, різноманіття активного відпочинку, а головне – зручне поєднання ділянки на Бориспільській трасі для динамічного тест-драйву, та перетвореного на бездоріжжя великого спортивного поля власне заміського комплексу.

Для тест-драйву кожної моделі Volvo був продуманий індивідуальний маршрут, аби якнайкраще розкрити та продемонструвати всі можливості автомобілів. Яскравим прикладом вдалого подолання перешкод став, звичайно ж, Volvo XC90 – він з легкістю впорався з найважчими та найбільш екстремальними випробуваннями із завершальним етапом «басейн» (виїзд на гірку та похилий спуск у басейн із глиною) та подарував учасникам незабутні емоції. Майстерно впорались із бездоріжжям і Volvo V60 Cross Country та Volvo XC60 Cross Country – вони продемонстрували не лише свої позашляхові, а й швидкісні можливості.

Саме такі властивості автомобілів Volvo і покликані створити розуміння того, що вони можуть задовольнити будь-яку примху водія та забезпечать йому впевненість як в умовах бездоріжжя, так і на швидкісних ділянках.

Крім захоплюючих випробувань улюблених автомобілів учасники заходу могли також відпочити біля озера, порибалити, пригоститися смачними стравами від ресторану «Кідев» тощо. Звичайно, ніхто не залишився без подарунків, які викликали по-справжньому щирі та щасливі дитячі посмішки у дорослих людей.

Якщо ви також бажаєте випробувати можливості автомобілів бренду Volvo, запрошуємо на тест-драйв до «Віннер Автомотів»! Реєстрація за телефоном: 044 496 00 06.