ПРОТОТИП JAGUAR F-PACE СУПРОВОДЖУЄ TEAM SKY ПІД ЧАС TOUR DE FRANCE #FPACE

Бренд

  • Jaguar F-PACE зриває завісу під час гонки Tour de France. Його представлено у якості автомобіля підтримки команди Team Sky
  • Прототип першого кросовера Jaguar було вперше представлено публіці під легким камуфляжем 
  • Гонщик Team Sky Кріс Фруме розпочинає гонку поряд із Jaguar F-PACE у короткому відео, яке демонструє світове тестування прототипу 
  • Відділення спеціальних замовлень Jaguar Land Rover створило прогресивне кріплення для перевезення велосипеду для легкого зняття велосипедів Team Sky Pinarello Bolide TT
  • Переглянути відео

Цієї суботи Jaguar задав темпу велогонщикам Team Sky завдяки довгоочікуваному прототипу Jaguar F-PACE, який підтримав команду під час перегонів Tour de France Grand Depart у Утрехті.

Перший кросовер Jaguar буде представлено пізніше цього року і наразі він знаходиться на фінальній стадії розробок. Частиною випробувань стала участь прототипу у тестуванні першого кросовера Jaguar гонщиком Team Sky Крісом Фруме на тренувальному треку на витривалість, продуктивність та універсальність.  Після цього команда вирішила обрати цей автомобіль у якості супроводжуючого під час перегонів Tour de France, найбільш важливого заходу для команди.

Завдання автомобіля супроводження – перевезення команди із 4 чоловік, до якої входить Директор Team Sky, лікар, механік та старший учасник команди. Просторий салон F-PACE розмістив команду із повним комфортом, а найбільший у класі багажник вмістив все необхідне обладнання, включаючи воду, енергетичні гелі, одяг, інструменти та запасні частини.

Прототип F-PACE підтримував Кріса Фруме на першому із 21 етапів, під час пробного заїзду, який розпочався 4 липня 2015 року в Утрехті в самому серці Нідерландів. Заїзд прямує на південь у напрямку Бельгії  звивистими шляхами протяжністю 13.7 км; гонщики встановлюють високий темп та виходять за межі своїх можливостей вже на ранніх етапах змагання.

Тренувальна база стала першим із місць зйомок відео, яке демонструє виснажливі випробування прототипу F-PACE.

Фруме говорить: “F-PACE неперевершений. Він володіє таким самим рівнем динаміки та можливостями для перевезення, які звикли отримувати гонщики нашої команди від Jaguar, але цього разу ми отримали кросовер. Він вразить весь Утрехт. Team Sky засновано на засадах продуктивності, а інженери Jaguar втілюють досвід та технологічні інновації, особливо протягом останніх 12 місяців співпрацюючи із розробниками велосипедів Pinarello DOGMA F8 та DOGMA K8-S для того, щоб надати команді саме найкраще. І F-PACE не стане виключенням.”

Прототип F-PACE для Team Sky також оснащено прогресивним кріпленням для перевезення велосипедів, розробленим відділенням спеціальних замовлень Jaguar Land Rover. Кріплення оснащено спеціальним телескопічним зажимом, спеціально розробленим для оптимізації швидкого зняття велосипедів Pinarello Bolide.

Щоб відзначити появу F-PACE, призначеного для команди Team Sky, а також приховати автомобіль до світової появи, його було представлено у спеціальному камуфляжі. Легкий камуфляж, на створення якого надихнули перегони  Tour de France та шосейні велосипеди, відображає продуктивність та дизайн F-PACE та Team Sky.

Прототип Jaguar F-PACE підтримав команду Team Sky лише на першому етапі Tour de France у Утрехті у суботу 4 липня.