Преміальні седани від VOLVO CARS - прем’єра довгоочікуваного VOLVO S90

Бренд

Преміальні седани від VOLVO CARS - прем’єра довгоочікуваного VOLVO S90

Новий автомобіль Volvo S90 - точка входу для Volov Cars до вузького кола виробників седанів премуім класу. S90 ‐ неймовірний крок вперед для Volvo Cars. Шведський виробник знаний своїми універсалами та позашляховиками. Та з появою нового флагмана S90 виразно читаються плани зі зміни розстановки сил на ринку седанів преміум сегменту.

Новий автомобіль S90 - суцільний комплекс з сучасними технологіями безпеки, зв’язку,в тому числі - додатки та сервіси на базі хмарних технологій. S90 - демонструє процес трансформації бренду Volvo.

«XC90 - виразно демонструє наміри компанії. Наша позиція нині - чітка та стійка. За минулу п’ятирічку нами інвестовано 11 мільярдів доларів США, і ми пропонуємо не просто оновлення Volvo Cars, але й виконуємо зобов’язання та пропонуємо оновлений бренд Volvo, що готовий до викликів ринку сьогодення», ‐ Хокан Самуельссон (Håkan Samuelsson), Президент і Генеральний директор Volvo Car Group.

Volvo S90 забезпечений надсучасною системою Pilot Assist для напівавтономного управління машиною. За необхідності, Pilot Assist вмикає дорулюючий ефект, який залишає автомобіль в межах розмітки дороги на швидкості до 130 км/год. Для коректної роботи новинки вже не потрібно їхати за іншим автомобілем в потоці. Система - черговий впевнений крок на шляху до впровадження повноцінного автономного керування авто. Автопілоти - область, в якій Volvo натхненно впроваджує інновації.

Двигун у Volvo S90 потужний та екологічно чистий, та ще й гібридний T8 Twin Engine plug‐in.

Салон - розкішний, мультимедійна система - одна з найкращих доступних у класі.

«Ми хотіли створити щось абсолютно нове в цьому сегменті. Нам важливо пропонувати свою бачення оновленого екстер’єру. Він показує беззаперечне лідерство новинки. Інтер’єр S90 ‐ розкішний та комфортний. Він довзоляє відчувати повний контроль над ситуацією на дорозі.», ‐ Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath), Старший Віце‐Президент з дизайну Volvo Car Group.

У S90 запропоновано інновацію, яка реалізована у функціональності City Safety ‐ відстеження великих тварин на дорозі. Вона може побачити лося, коня, оленя не тільки вдень, а й вночі. При фіксації тварини City Safety вмикає зрозумілі механізми попередження водія, підгальмовування, щоб уникнути зіткнення з твариною. Під час конструювання S90 використовували новий симуляторVolvo Cars для створення крашого шасі.

«S90 ‐ прорив в динаміці та якості управління, потужності. Ми абсолютно змінили підхід в створенні автомобілів Volvo, і віднині авто мають чіткі реакції і управління стало зручним та оптимальним», ‐ Петер Мертенс (Peter Mertens), Старший Віце‐Президент з досліджень і розробок Volvo Car Group.

Volvo S90 презентуватимуть у Детройті, США на міжнародному автосалоні.