СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ VOLVO CARS СКОРОЧУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ СТРАХОВИХ ЗВЕРНЕНЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДТП НА 28%

Бренд

Результати наукових досліджень систем, що запобігають зіткненню автомобілів, показують, що встановлювана в базовій комплектації на автомобілях Volvo система City Safety скорочує на 28 відсотків кількість страхових звернень за результатами ДТП, пов'язаних із наїздом ззаду.

У дослідженні враховувалася реальна статистика звернень, отриманих шведськими страховими компаніями If і Volvia. Таким чином, застосування технології автоматичного гальмування City Safety демонструє реальні вигоди, запобігаючи зіткнення на дорогах. Основна перевага City Safety - це можливість скоротити ушкодження в області шиї, спини та хребта, які нерідко виникають в результаті зіткнень на малій швидкості. Також City Safety допомагає власникам автомобілів Volvo скоротити збиток і витрати на відновлення автомобілів в результаті ДТП.

Значна статистична вибірка

Дослідження базується на великій базі даних страхових компаній, що включає більше 160 000 машино-років, що робить таке дослідження унікальним, що дозволяє скласти повну картину про вигоди застосування систем запобігання зіткнень. На відміну від статистики, що надається поліцією або аварійно-рятувальними службами, дані страхових компаній охоплюють всі види ДТП незалежно від того, чи отримали люди ушкодження. Такі дані дозволяють отримати більш цілісну інформацію про реальне використання технології City Safety, яка встановлюється в стандарті на автомобілях Volvo Cars.

Дослідження показало, що автомобілі, обладнані першими двома поколіннями систем City Safety (активна система безпеки з функцією автоматичного гальмування на швидкості 30/50 км/год, діюча в певних ситуаціях) на 28 відсотків рідше ставали учасниками ДТП, і їх власники рідше подавали вимоги про страхове відшкодування збитків.

Зниження вартості страховки

Технологія City Safety Volvo Cars надає власникам автомобілів Volvo чималі вигоди: завдяки інноваційній технології в ряді країн страхові компанії пропонують знижки в розмірі 20-25 відсотків. Системи запобігання зіткнень стають все більш і більш популярними серед власників автомобілів, які багато часу проводять за кермом автомобіля в містах, де великі ризики зіткнень на малій швидкості. Volvo Cars стала встановлювати систему City Safety в стандартному оснащенні на своїх нових моделях з 2008 року. Перше покоління City Safety працювало на швидкості до 30 км/год. У 2013 році параметри швидкості, на якій працює ця технологія безпеки, зросла до 50 км/год. У 2015 році на новій моделі XC90 вже встановлюється система City Safety, яка працює в повному швидкісному діапазоні.

На крок ближче до створення автомобілів із автономним управлінням

У Volvo Cars прийнята «Стратегія 2020»: шведський автовиробник до 2020 року буде створювати автомобілі, в яких люди не будуть гинути або отримувати серйозні травми. У довгостроковій перспективі Volvo Cars планує розробляти автомобілі, які не будуть потрапляти в ДТП.

Результати цього незалежного дослідження про переваги та ефективність систем уникнення зіткнень були озвучені на 24-й Міжнародній технічній конференції про розширені системи безпеки в автомобілях (International Technical Conference on the Enhanced Safety of Vehicles), яка проходила 8-11 червня в Гетеборзі.

 

ТОВ "Віннер Автомотів"

Адреса: пр-т Московський, 24 д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

www.winnerauto.ua