Тест-драйв Jaguar Land Rover у спорт-готелі «Селена»

Бренд

14 липня 2015 року

Тест-драйв Jaguar Land Rover у спорт-готелі «Селена»

10 та 11 липня відбувся тест-драйв модельного ряду Jaguar Land Rover у рамках тенісного турніру, організованого Українським тенісним клубом. Змагання проходили на території комплексу «Селена», відомого по всій Україні своїми професійними кортами, живописними краєвидами та сервісом найвищого рівня.

Турнір зібрав більш ніж 80 гравців, які протягом трьох днів виборювали перемогу у парних чоловічих змаганнях. У перервах між змаганнями гравці та гості турніру отримали можливість підвищити спортивний дух, здійснивши тест-драйв найпотужніших та найефектніших моделей брендів Jaguar Land Rover. Компанія «Віннер Автомотів» запропонувала гостям опанувати міць та потужність Range Rover, Range Rover Sport, Discovery Sport, JaguarXJ, F-Type та XE.

Вся лінійка моделей знайшла своїх нових шанувальників: сімейним парам виявився до вподоби новий Discovery Sport, а фанати гострих вражень за кермом були у захваті від модельного ряду Jaguar.

Команда «Віннер Автомотів» була рада зустріти на турнірі багато своїх клієнтів, тому спілкування та тест-драйви проходили у дружній, теплій атмосфері.

Дізнатися більше та зареєструватися на тест-драйв автомобілів Jaguar Land Rover ви можете у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 499 99 94 або персонально завітавши до салону.