У Гудвуді пройшов Фестиваль швидкості

Бренд

Відвідувачі Фестивалю швидкості в Гудвуді (Великобританія) мали можливість особисто оцінити спорткар SUV Jaguar F-PACE. Керував автомобілем легендарний водій-каскадер Террі Грант, який ще на презентації даної моделі продемонстрував публіці «мертву петлю».

На цей раз драйвер здивував експертів і пересічних глядачів новим трюком - їздою на двох колесах. Асистував йому відомий мотофрістайлер Лі Бауерс, для якого пересування на двох колесах є буденністю. Під час екстремальної поїздки фахівець з мототрюків встав на бічні двері і привітав глядачів, що додало шоу видовищності.

 

Террі Грант дав такий коментар з приводу трюку:

«Я без роздумів погодився сісти за кермо F-PACE і повторити досягнення. Це ідеальний автомобіль для трюків, що пояснюється легким корпусом з алюмінію, гарною динамічністю і керованістю. Я отримав задоволення від поїздки з Лі Бауерс, який несподівано для мене виліз із салону в найскладнішій частині трюку ».

Навіть досвідченому водієві-каскадеру знадобилася ретельна підготовка до маневру. Повний цикл тренувань завершився всього за кілька днів до заїзду, а заключне захід відбувся на автодромі Santa Pod в Нортгемптоншир. Добре попрацювали і дизайнери, які помістили нанапис днище  #FPACE, на даху - SUV.

Сьогодні модель F-PACE є найбільш продаваною серед всіх автомобілів марки Jaguar. Протягом перших 10-ти місяців після презентації британська компанія отримала замовлення на виготовлення 14-ти тисяч одиниць, на даний момент розкуплено всі 2000 випущених машин.

F-PACE це спортивний дебютант Jaguar в класі SUV. 80% кузова - алюміній, завдяки якому автомобіль дуже легкий, а каскадери мають можливість здійснювати неймовірні трюки.

Складання моделі здійснюється на британському заводі Jaguar Land Rover в Соліхаллі.