ВЕЛИКИЙ ПОПИТ НА НОВІ МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОДАЖІВ FORD У ЄВРОПІ

Бренд

У травні продажі автомобілів компанії Ford of Europe зросли знову, що обумовлено великим попитом на цілком нові та вдосконалені моделі, а саме цілком оновлений Mondeo, кросовер EcoSport, і комерційні автомобілі Transit.  

У минулому місяці на традиційних європейський ринках компанією Ford продано 99 900 автомобілів, протягом перших п'яти місяців року продано 541 900 автомобілів, таким чином зафіксовано збільшення продажів порівняно з минулим роком на 1,5 % і на 9,3% відповідно.

Загальна частка Ford на ринку у травні була стабільною і складала 7,8 %, а з початку року зросла на 0,2 % і склала 8,1 %. Серед брендів у Європі, що найбільше продаються, за даними обох періодів, Ford залишається на другому місці по кількості проданих легкових авто зокрема та об'ємам продажів транспортних засобів загалом.

Ford повідомляє, що у Європі надійшло близько 5000 замовлень на цілком оновлений Ford Mustang, який став доступним на цьому ринку влітку вперше за його 50-літню історію.

Тривалий період зростання продажів Ford в основному обумовлений торгівлею через ефективні канали збуту, включаючи сегменти роздрібної та оптової торгівлі. Загальні продажі компанії на роздрібному та оптовому ринках складають 72 % продажу пасажирських автомобілів у травні та в перші п'ять місяців року, що відповідно на 3 % більше ніж у ті ж періоди в середньому по індустрії.

Основні показники травня

Слідом за представленням нових моделей тенденція зростання продажів охопила всю продукцію компанії Ford.

Попит на цілком оновлений Mondeo зріс на 75 % порівняно з минулим роком, а кількість клієнтських замовлень у травні зросла на 14 %. У травні також на 45% зросла кількість замовлень на новий Focus. Серед них 4700 замовлень на нову модель Focus ST, 40 % з цієї кількості — новий Focus ST із дизельним двигуном.  Кількість клієнтських замовлень на модель Fiesta — найпопулярніше у Європі малогабаритне авто 2012, 2013 і 2014 років, у травні зросла майже на 23 %.

Також зростають продажі кросоверів Ford. У травні та з початку року продажі Kuga досягли найвищого рівня з моменту випуску першого покоління цього авто у 2008 році. Замовлення на компактний кросовер EcoSport у травні зросли у три рази.  

Завдяки стійкому попиту на цілком оновлений та покращений модельний ряд Transit — Transit, Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier, Ford продовжує нарощувати темпи продажів комерційних авто та збільшувати свою присутність на ринку. Ford із початку року займає друге місце серед комерційних брендів авто у Європі, що продаються найбільше, піднявшись з сьомої позиції, яку займав у 2012 році. Попит на пікап Ranger продовжував зростати і в травні, цей показник став найкращим для цієї моделі з початку її випуску у 1999 році.  

Загальні продажі комерційних автомобілів Ford у травні зросли на 16 %, а з початку року — на 36 %. Частка ринку комерційних авто зросла на 1,1 % і 2,5 % і склала 11,5 % та 12,7 % у травні і з початку року відповідно і сягнула найвищого рівня за останні двадцять років. Замовлення на купівлю комерційних авто Ford у травні збільшилися на 73 % порівняно з минулим роком.

ТОВ «Віннер Автомотів»

Адреса: пр-т Московський, 24д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

факс.: (044) 496 45 83