Відкриття найбільшого концептуального дилерського центру «JAGUAR LAND ROVER КИЇВ АЕРОПОРТ»

Бренд

Урочисте відкриття нового дилерського центру

«JAGUAR LAND ROVER КИЇВ АЕРОПОРТ»

26 червня 2018 року відбулася довгоочікувана подія – відкриття нового центру «Jaguar Land Rover Київ Аеропорт». Свідками цього урочистого свята стали більше 300 шанувальників бренду Jaguar Land Rover та спеціальних гостей цього вечора

Декорації та атмосфера дилерського центру в цей вечір відповідали кращим традиціям британського, вищого світського кола: бокал Veuve Clicquot або Dom Perignon у якості вітального напою, кінний ескорт у якості супроводу гостей, раритетні Jaguar XK120 та Land Rover Defender, які прикрашали своєю експозицією новий шоу-рум.

Гості були щиро схвильовані вітальною промовою Пана Івана Гинянського, який спеціально відвідав Україну для відкриття нового дилерського центру. Також, особистим гостем вечора був мер Києва Віталій Кличко, який особисто привітав пана Гинянського та гостей заходу із знаковою подією, яка є великим кроком у розвитку як компанії «Віннер Груп Україна», так і міста Києва в цілому.

В цей вечір, гостям було проведено екскурсії по дилерському центру, Вони були в захваті від концепції та «арочного» дизайну приміщення. Також клієнти оцінили такі послуги як: наявність 10 підмінних автомобілів, аеропорт сервіс, off-road трек, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках автомобілів Jaguar та Land Rover.

Приємним сюрпризом для гостей стали виступ шоу-балету Freedom та групи «The Hardkiss».

 

Місце розміщення Jaguar Land Rover Київ Аеропорт:

вул. Київська, 45

с. Чубинське (Бориспільське шосе), Київська обл.

044 202 11 11

jlr@winner.ua

kyiv.jaguar.ua, kyiv.landrover.ua