Volvo Cars і NVIDIA працюють над новим комп'ютером зі штучним інтелектом для автомобілів майбутнього

Бренд


Volvo Cars і NVIDIA працюють над новим комп'ютером зі штучним інтелектом для автомобілів майбутнього
Виробник автомобілів преміум-класу Volvo Cars і лідер в області технологій штучного інтелекту NVIDIA оголошують про розширення співпраці. Дві компанії об'єднують зусилля для спільної розробки високотехнологічного бортового комп'ютера з штучним інтелектом (ШІ) для нового покоління автомобілів Volvo.
Із процесором, що розроблений на базі технології DRIVE AGX Xavier від NVIDIA, в майбутніх автомобілях Volvo на платформі SPA2 з'явиться розвинутий центральний комп'ютер. Перший такий автомобіль буде представлений на початку наступного десятиліття.
Спільний проект посприяє ще більшому зміцненню партнерських відносин між Volvo Cars і NVIDIA. У минулому році компанії почали спільну розробку передових систем та їх програмного забезпечення для автомобілів із автономним режимом водіння.
Новий процесор розроблено на базі останніх досягнень компанії NVIDIA в області штучного інтелекту і неперевершеної обчислювальної потужності її продуктів. Це дозволить Volvo Cars зробити істотний крок назустріч ще більшого використання прогресивних систем підтримки водія, технологій управління енергоспоживанням, а також вбудованих опцій персоналізації.
Разом із системами кругового огляду та моніторингу уважності водія центральний комп'ютер зробить внесок в створення повністю автономних автомобілів Volvo.
«Успішний запуск безпілотних автомобілів вимагає величезних обчислювальних потужностей та постійного прогресу у сфері штучного інтелекту, - коментує Хакан Самуельссон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Cars. - Наше партнерство з NVIDIA - це суттєвий крок на шляху до безпечної інтеграції повністю автономних автомобілів із дорожнім рухом».
«Як світовий лідер в технологіях безпеки і інноваціях, Volvo прекрасно розуміє прямий зв'язок між безпекою, комфортом і вбудованою обчислювальною здатністю автомобіля», - коментує Женьсюнь Хуан (Jensen Huang), засновник і генеральний директор NVIDIA.
Архітектура платформи SPA2 є наступним поколінням визнаної нагородами модульної платформи SPA, на базі якої створено всі нові моделі 60-й і 90-ї серій. Саме вони визначили зростання операційних і фінансових показників Volvo Cars з 2010 року.
SPA2 зберігає в собі всі переваги модульної архітектури SPA і використовуватиме новітні технології в сферах електрифікації, підключення та автономного водіння. Потужний центральний комп'ютер грає в цьому ключову роль, забезпечуючи швидке та зручне бездротове оновлення програмного забезпечення.
Volvo Cars прагне розвивати стратегічні відносини зі сторонніми компаніями з метою розробки та впровадження інноваційних технологій. Це особливо важливо в умовах перехідного періоду, в якому зараз знаходиться автоіндустрія.