Volvo у національній опері України

Бренд

У четвер, 17.03.2016, Національна опера України прийняла аншлаг з виставою «Лебедине озеро» за участю відомої прима балерини Яни Саленко, що входить в еліту світового балету. Вона зіграла свою улюблену партію Одетти-Оділії.

«Лебедине озеро» - один із величних балетів в історії театру, що надихає, окриляє, звеличує. Зірка продемонструвала неймовірний рівень підготовки, бездоганність, витонченість та емоційну лінію сюжету.

В цей чудовий, хоча і прохолодний вечір, біля Національної опери України відвідувачів зустрічав стильний, інтелігентний, надійний бренд Volvo, який представляла компанія Віннер Автомотів. Volvo XC90 – автомобіль, що характеризується своєю інноваційністю, стилем, впевненістю в дорозі та неабиякою надійністю, по-справжньому вразив гостей вистави. Volvo - бренд, яким захоплюються.

Компанія Віннер Автомотів надала автомобіль бренду Volvo зірці балету на час її перебування у Києві. Комфорт, надійність та безпеку нашій балерині продемонстрував автомобіль та залишив за собою приємні відчуття та емоції.

Бажаєте на власний досвід відчутий автомобілі Volvo на тест-драйві, зареєструйтесь на нашому сайті або ж завітайте до салону Віннер Автомотів за адресою: пр-т Московський 24-Д.