Volvo планує створити єдиний стандарт для зарядки електромобілів

Бренд

Volvo планує створити єдиний стандарт для зарядки електромобілів

Volvo Cars пропонує розробити єдиний стандарт інфраструктури для зарядки електромобілів. З цією метою шведська компанія заснувала консорціум Charging Interface Initiative, перед яким стоїть завдання створити універсальну систему для різних марок авто.

Volvo Cars вважається світовим лідером з продажу машин, що працюють від електричного двигуна. При цьому концерн планує розробити гібридну версію кожної моделі. Вже в 2019 році компанія випустить автомобіль, який харчується виключно електрикою.

Переваги комбінованої системи

Петер Мартенс, який обіймає посаду віце-президента з досліджень і розробок, вважає, що концепція CCS збільшить популярність електромобілів, оскільки така технологія буде заряджати авто в будь-якій точці земної кулі.

Пряма мова:

«Ми живемо в епоху масового переходу на електричні авто, тому багато компаній розробляють нові види акумуляторів, в результаті чого батареї стають більш довговічними і дешевими. У такій ситуації логічно було б створити інфраструктуру для зарядки електромобілів. Якщо раніше екологічні машини мали малий запас ходу, то сьогодні на порядку денному стоїть проблема відсутності єдиного стандарту зарядки акумуляторів ».

Дана технологія не вимагає спеціальних навичок, легко і швидко заряджає автомобілі, що підвищить попит на електромобілі. Це дуже важливо для великих міст, де спостерігаються затори і підвищена загазованість повітря.

Як працює комбінована система?

Система являє собою поєднання 1 і 3-фазної розетки, що працює при змінному (43 кВт) та постійному струмі (200 кВт, але в перспективі - 350). Всі ці технології з'єднані в одному пристрої.

Петер Мартінс підкреслив, що компанія Volvo рада допомогти в створенні єдиної інфраструктури, відсутність якої є єдиною перешкодою в популяризації електричних автомобілів.

Шведський концерн присвятив 40 років дослідженню і створенню таких транспортних засобів. Зусилля Volvo привели до того, що сьогодні 20% виробництва XC90 доводиться на гібридні автомобілі T8 Twin Engine.

Twin Engine - це технологія, розроблена для зниження рівня викидів і шуму. Також система підвищує комфорт, безпеку і запас ходу, який рівносильний з двигунами внутрішнього згоряння. З появою такої концепції електромобілі стали більш затребуваними на світовому ринку.