Volvo V90 - ідеальне поєднання стилю, практичності і комфорту

Бренд

Volvo V90 - ідеальне поєднання стилю, практичності і комфорту

У Стокгольмі відбулася презентація Volvo V90 - універсала преміального класу, що склав компанію іншим представниками 90-й серії седану S90 і позашляховику XC90.

Нова модель була створена фахівцями з відділу, який здійснює розробку універсалів більше ніж 60 років. Дизайнери дотримались сучасних методів оформлення інтер'єру та екстер'єру, а конструктори забезпечили максимальний комфорт при управлінні.

V90 - це третя розробка 90-ї серії від шведської компанії. Всі без виключення моделі були сконструйовані на базі SPA, що дозволяє фахівцям втілювати в життя нові рішення з проектування та постачання автомобілів.

Думки експертів

За словами Хокана Самуельсона, який обіймає посаду гендиректора концерну, універсали шведської компанії завжди були в пошані на світовому ринку, тому у багатьох автолюбителів даний тип кузова асоціюється саме з виробником «Volvo». Також він зазначив, що сьогодні Volvo займає сильні позиції в багатьох сегментах, але концерн шанує традиції і інвестує кошти в розробку нових авто 90-ї серії.

Віце-президент по дизайну Томас Інгенлат прокоментував цей універсал:

«Кузов даного авто є ідеальним поєднанням функціональності і стилю. Атмосферу інтер'єру відмінно доповнює нова компоновка салону, яка характеризується просторим багажником. Тому нова модель 90-ї серії відповідає всім потребам водіїв ».

Віце-президент відділу по розробках Петер Мертенс зазначив наступне:

«Конструктори використовували технологію PowerPulse, яка додала потужності дизельним моторам, а гібрид T8 Twin Engine поєднує в собі бензиновий 410-сильний двигун і електричний агрегат, здатний подолати в автономному режимі 50 км шляху».

Технологічні інновації

Розробники Volvo V90 помістили технологію Pilot Assist - ця інноваційна система наблизила шведських фахівців до створення безпілотного автомобіля. Примітно, що новинка була розроблена співробітниками компанії.

При створенні моделі враховувалися сучасні вимоги безпеки, причому всі відповідні технології передбачені в базовій комплектації. На особливу увагу заслуговує датчик визначення великих тварин (на дорозі) і система запобігання виїзду за межі траси. Традиційно шведи встановили нові засоби комунікації, забезпечивши можливість синхронізації смартфона з Apple CarPlay.

Водії Volvo V90 будуть перебувати в цілковитій безпеці і повністю контролювати ситуацію на дорозі, а набір сучасних пристроїв запобіжить надзвичайні ситуації при екстрених або несприятливих погодних умовах.