Volvo XC40, отримав 5 зірок із безпеки у рейтингу Euro NCAP

Бренд


VOLVO XC40, ОТРИМУЄ 5 ЗІРОК ІЗ БЕЗПЕКИ У РЕЙТИНГУ EURO NCAP
XC40 приносить Volvo Cars ще одну нагороду, отримуючи п'ять зірок і топ-рейтинги у тестах Euro NCAP 2018 року. Це означає, що XC40 приєднується до своїх старших братів XC60 та XC90 як один з найбезпечніших автомобілів на дорогах.
Випробування Euro NCAP 2018 року було суворішим у порівнянні з минулим роком, з’явились нові та більш складні завдання, що включали виявлення велосипедистів та застосування автоматичного гальмування, випробування новітніх систем попередження про відхилення від траєкторії руху. Новий XC40 отримав найвищий рейтинг із безпеки серед усіх автомобілів, які були випробувані за новими правилами.
«Новий XC40 є одним із найбезпечніших автомобілів на ринку, - сказав Малін Екхольм (Malin Ekholm), глава Центру безпеки Volvo Cars, - у стандартній комплектації пропонується найбільш широкий перелік систем безпеки у класі компактних кросоверів, які допомагають водіям виявляти та уникати зіткнень, залишатися в межах своєї смуги під час руху, а також зменшити наслідки випадкового з’їзду з дороги».

На даний момент усі автомобілі Volvo отримали п'ять зірок за версією Euro NCAP. Минулого року XC60 було відзначено у номінації найкращий позашляховик, а також премією 2017 Best in Class за версією Euro NCAP. XC90 отримав таку ж нагороду у 2015 році.
XC40 один із бестселлерів Volvo Cars. У березні XC40 став першим представником бренду Volvo, якого було визнано Автомобілем року 2018 в Європі. У травні компанія оголосила, що розширить виробництво на своїх підприємствах як в Європі, так і в Китаї, щоб задовольнити постійно зростаючий попит на автомобіль.