Volvo XC40 «Революційний Автомобіль» за версією Autocar Awards 2018

Бренд


VOLVO XC40 НАЗВАНИЙ «РЕВОЛЮЦІЙНИМ АВТОМОБІЛЕМ» ЗА ВЕРСІЄЮ AUTOCAR AWARDS 2018
Преміальний компактний кросовер Volvo XC40 став володарем престижної нагороди Autocar Awards 2018 у номінації «Революційні автомобілі» (Game Changers).
Премія Autocar Awards щорічно присуджується найстарішим британським автомобільним виданням Autocar. У номінації Game Changers журі відзначає моделі, які встановлюють нові високі стандарти в своєму сегменті.
XC40, перший компактний кросовер Volvo, серйозно відрізняється від усього, що компанія робила до цього. Це не тільки перша модель Volvo в абсолютно новому для бренду сегменті, це ще і перший Volvo, побудований на базі абсолютно нової компактної модульної архітектури CMA.

Ефектний вигляд XC40 знаменує собою настання нової ери в дизайні Volvo, в той час як інноваційно-практичний інтер'єр, передові сервіси підключення та технологія напівавтономного управління задають нову планку технічного оснащення для класу компактних кросоверів.
«На сьогоднішній день XC40 - без всяких сумнівів, кращий представник одного з найбільш швидкозростаючих в автомобільній індустрії сегментів. Поки інші виробники ламають голову, як би врахувати нескінченний список купівельних вимог стосовно цього чи не найбільш функціонального класу автомобілів, в Volvo блискуче впоралися із завданням з першої спроби», - каже головний редактор Autocar Марк Тісшоу (Mark Tisshaw).

XC40 - модель, революційна не тільки для сегменту компактних кросоверів, а й для самого бренду Volvo. Встановлена на автомобілі аудіосистема Harman Kardon вперше оснащена вентильованим сабвуфером під лобовим склом, що дозволило відмовитися від масивних басових колонок в передніх дверях і використовувати простір, який звільнився для зберігання речей (у XC40 самі місткі кишені в передніх дверях в класі).
XC40 - перший Volvo з бездротовим зарядним пристроєм для смартфонів, а також перший Volvo, на якому Cross Traffic Alert (система попередження про транспортні засоби, що рухаються в поперечному напрямку) доповнена функцією автоматичного гальмування. Крім того, XC40 - перший автомобіль Volvo, доступний за передплатою Care by Volvo.