VOLVO XC90 НА КОРОЛІВСЬКОМУ ВЕСІЛЛІ У ШВЕЦІЇ

Бренд

Volvo Cars рада повідомити про рішення королівського двору Швеції використовувати 35 нових Volvo XC90 в якості автомобілів кортежу на церемонії одруження принца Карла Філіпа і пані Софії Хельквіст, яка відбудеться 13 червня 2015 року. Весілля в королівській родині - це одна з найбільш довгоочікуваних подій цього літа в Швеції і в усьому світі. Обслуговувати гостей королівської родини будуть розкішні автомобілі Volvo XC90: в цих автомобілях гостей будуть доставляти з аеропортів і готелів на обіди та вечері і, зрозуміло, автомобілі обслуговуватимуть гостей в процесі весільної церемонії, яка пройде в Королівській каплиці Стокгольма.

Принц Карл Філіп добре знайомий з Volvo. Він захоплюється гонками, а з 2013 року він є членом команди Volvo Polestar Racing Team: принц Філіп брав участь у Шведському чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів за кермом спеціально обладнаного гоночного автомобіля Volvo S60.

Для обслуговування весілля Volvo Cars надасть 35 автомобілів XC90 D5 світло-бежевого забарвлення Luminous Sand і з шкіряною обробкою салонів у світлих тонах. На честь урочистого заходу ці автомобілі будуть прикрашені особливою емблемою на передніх крилах.

Volvo Cars і раніше надавала свої послуги королівському двору Швеції. У 2010 році шведський автовиробник надав 85 спеціально обладнаних автомобілів Volvo для обслуговування весілля принцеси Вікторії і принца Даніеля. У 2012 році Volvo Cars надала 50 білих Volvo S80 і XC60 для церемонії хрещення принцеси Естель. Після весільної церемонії автомобілі будуть запропоновані компанією Volvo Cars для продажу.

 

ТОВ "Віннер Автомотів"

Адреса: пр-т Московський, 24 д

Київ, 04655, Україна

тел.: (044) 496 00 06

www.winnerauto.ua