Winner Automotive Summer Time!

Бренд

Недільного сонячного дня, 9 липня 2017 року, клієнти «Віннер Автомотів» завітали до автоцентру на сімейне свято під назвою Winner Automotive Summer Time.

Це була справді сімейна подія. Територію автоцентру поділили на різноманітні лаунж-зони, де гості відпочивали, слухали музику та пригощалися різними видами смачного морозива із екстравагантними смаками.

На дітлахів також чекало багато розваг: батути, надувні гірки, командні ігри з перетягування канату, науковий майстер-клас «Літнє шоу», а також аквагрим. А для дорослих «родзинкою» свята став тест-драйв будь-якого наявного у автоцентрі автомобіля. (Ажіотаж викликали всі стійки для реєстрації!)

Здавалося, навіть повітря навколо автоцентру було просякнуте автомобільною тематикою. На автомобільні теми жартував ведучий свята – неперевершений Юрій Горбунов, на автомобільну тематику були запитання вікторини для гостей, а також – звичайно – подарунки за участь.

Неабияку цікавість викликало чудо-дзеркало, біля якого можна було сфотографуватися та, розмістивши фото із хештегом «WinnerSummerTime» у соціальних мережах, взяти участь у розіграші термочашки Ford Mustang, парасолі Land Rover та дитячого автомобіля на управлінні Volvo.

Щогодини відбувалася екскурсія зоною сервісу, яку проводили досвідчені менеджери компанії. Гостям показували не лише сервісну зону, а й увесь автоцентр, чим і як живе кожен співробітник «Віннер Автомотів», розповідали про цінності та місію компанії. Кожен присутній мав чудову можливість на власні очі побачити місце, де лагодять його автомобіль, як відбувається кожен процес, яким обладнанням користуються, дізнатися про всі переваги сервісу в цілому і кожного із механіків та приймальників зокрема і переконатися, що разом вони складають чудову команду професіоналів.

День, сповнений посмішок та позитивних емоцій, промайнув майже непомітно. Але сподіваємося, він стане одним із тих моментів, завдяки яким шанувальникам «Віннер Автомотів» запам’ятається автомобільне літо 2017 року.

До нових зустрічей у «Віннер Автомотів»!