Яскравий тест-драйв разом з Jaguar Land Rover

Бренд

Яскравий тест-драйв разом з Jaguar Land Rover

4 червня команда «Віннер Автомотів» та бренди Jaguar та Land Rover зібрали своїх клієнтів на два яскраві тест-драйви – Land Rover Off Road Show та Jaguar On Road Drive. Для проведення таких випробувань було вдало обрано місцевість – заміський комплекс «Кідев» з чудовою природою та активними розвагами на будь-який смак. Міцність автомобілів на бездоріжжі можна було випробувати на спеціально створеному на території комплексу треку, а можливості в умовах швидкості відкривалися на чудовій Бориспільській трасі, яка пролягає неподалік.

Незважаючи на спекотну погоду, ані автомобілі, ані учасники втоми не відчували. Тест-драйви змінювали один одного, пісок, вода, глина та болото, круті схили та підйоми з легкістю піддавалися вправним поворотам керма цих залізних коней, а емоції клієнтів переповнювали.

А потім на гостей чекало справжнє розслаблення та відпочинок – до їх послуг були запропоновані віддалені будиночки, смачна кухня від ресторану «Кідев», а також традиційні приємні подарунки на згадку.

Якщо ви бажаєте також випробувати можливості автомобілів Jaguar Land Rover, запрошуємо на тест-драйв до «Віннер Автомотів»! Реєстрація за телефоном: 044 499 99 94.