Підніжкі бокові з підсвіткою для Volvo

Ексклюзивна стильна підніжка Running board, що підкреслює розкішний вигляд автомобіля. "Running board, вбудований, з підсвічуванням" полегшує посадку і вихід з автомобіля, а також завантаження / розвантаження багажника на даху автомобіля. По зовнішньому краю вона має смужку зі світлодіодним підсвічуванням, яка показує, куди потрібно ставити ногу, і додає автомобілю більш "крутий" вигляд. Ця підсвічування координується із загальною логікою освітлення салону автомобіля

Опис

Ексклюзивна стильна підніжка Running board, що підкреслює розкішний вигляд автомобіля. "Running board, вбудований, з підсвічуванням" полегшує посадку і вихід з автомобіля, а також завантаження / розвантаження багажника на даху автомобіля. По зовнішньому краю вона має смужку зі світлодіодним підсвічуванням, яка показує, куди потрібно ставити ногу, і додає автомобілю більш "крутий" вигляд. Ця підсвічування координується із загальною логікою освітлення салону автомобіля1.
Підніжка Running board виготовляється, в основному, з високоміцного алюмінію, який забезпечує мінімальну вагу і високу міцність, і може витримувати вагу до 300 кг. Поверхня Running board виконана з матової нержавіючої сталі і окантована пластиковою панеллю під колір кузова автомобіля. Для зменшення ризику ковзання по підніжці Running board в металічну частину вбудована гума, що перешкоджає прослизанню. Running board замінює стандартні накладки для сходинок автомобіля.