LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ RANGE ROVER SV COUPE

Бренд

LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ RANGE ROVER SV COUPE

Майже 50 років тому Land Rover створив свій перший преміальний позашляховик Range Rover, що став синонімом розкоші та надможливостей, а сьогодні він представляє своє бачення розкоші та досконалості у кузові купе, Range Rover SV Coupe.

Створений компанією Land Rover Design і Центром з розробки ексклюзивних автомобілів Special Vehicle Operations (SVO), Range Rover SV Coupe є втілення унікального дизайну, майстерності та позашляхових можливостей Range Rover. У нього є все: спокусливий дизайн кузова, у поєднанні з абсолютно новим рівнем розкоші інтер’єру та незрівнянними позашляховими можливостями, які ви очікуєте від Range Rover. Не більше 999 екземплярів буде створено руками майстрів SVO для ентузіастів у всьому світі.

Джеррі Макговерн, головний дизайнер компанії Land Rover, сказав: «Range Rover SV Coupe - це свято у лінійці Range Rover. Його захоплюючий дводверний силует перехоплює подих, чотиримісний салон натякає на свою унікальну спадщину, будучи надзвичайно інноваційним та сучасним. Красиво реалізований, чудово спроектований, Range Rover SV Coupe представляє найвидатніший, найбільш розкішний та супер ексклюзивний Range Rover, який коли-небудь був створений».

Кожний Range Rover SV Coupe буде зібраний вручну з урахуванням персональних уподобань та побажань клієнта скрупульозними експертами спеціального центру SVO у Великобританії - вперше для Range Rover.

Клієнти Range Rover SV Coupé можуть вибирати один з чотирьох контрастних кольорових рішень для передніх та задніх сидінь, або цілого ряду однотонних варіантів інтер'єру. Обидва доповнені можливістю обрати з трьох елегантних варіантів вставок з дерева. Вперше для Range Rover буде представлене оздоблення Nautica, яке ретельно збалансовує майстерність притаманну спадщині Land Rover новими технологіями, поєднавши горіх та платан.

Підвіска налаштовується таким чином, щоб ви отримували ще більше задоволення від водіння, а кліренс знижено на 8 мм, але тим не менш автомобіль не втрачає своєї цілісності та залишається зручним за будь-яких обставин. До того ж, Range Rover SV Coupe не втрачає жодної легендарної характеристики Range Rover, серед яких - максимальна глибина подолання броду 900 мм та можливість буксування причепа або автомобіля вагою до 3,5 тонн.