Українська компанія Woodstock Firecaster GT40 – створила на честь Ford нову модель гітари.

Бренд

Українська компанія Woodstock Firecaster GT40 – створила на честь Ford нову модель гітари.

 Компанії «Віннер Автомотів» приємно поділитись чудовою новиною.


Разом із гітаристом Юрієм Восканяном українська компанія з виготовлення гітар Woodstock Guitars створили харизматичну та стрімку гітару – Woodstock Firecaster GT40.


За технічно-звукову основу був взятий старий добрий Telecaster, як найбільш проста, надійна та рок-н-рольна гітара в історії. Вільховий корпус із пустотами надає звучанню Firecaster унікального тембру. Також для Firecaster було підібрано класичний бридж Теле із сингловим звукознімачем, струни крізь корпус та традиційна металева панель із загальним регулятором тону, гучності та перемикачем звукознімачів. В якості сполучної ланки між технічною та естетичною частиною гітари в нековій позиції був встановлений міні-хамбакер від Lollar Pickups. Пронизана автомобільним духом Woodstock Firecaster GT40 – це справжня рок-н-рольну гітара, з якою можна сміливо записувати платинові альбоми та їздити в світові стадіонні турне.
В світі шалених новин, які не завжди є приємними, ми щиро раді розділити із всіма прихильниками бренду Ford цю чудову, позитивну новину.
 

Детальніше