Віннер Автомотів Бранч Клуб: сімейні цінності разом з Volvo

Бренд

У неділю, 25 березня, разом з першим весняним сонцем компанія «Віннер Автомотів» провела черговий автомобільний бранч – цього разу у італійському ресторані Vino e Cucina мережі ресторанів La Famiglia.

Vino e Cucina – це три поверхи. На верхньому – простора зала, де завжди вирує життя, а вечорами та у вихідні грає жива музика; у підвалі розташувалася велика енотека з окремою сирною кімнатою, а між ними, на першому – невелика піцерія зі справжньою дерев’яною піччю, ідеальна для сніданків, де кожних вихідних ресторан влаштовує великі дитячі бранчі.  Це справді сімейний затишний ресторан для поціновувачів найкращого вина та італійських гастрономічних шедеврів.

Сімейний ресторан – сімейні автомобілі. Саме тому компанія «Віннер Автомотів» обрала для тест-драйву моделі бренду Volvo – з великою історією, вражаючим комфортом, легкістю водіння та надбезпекою. А сьогодні це ще й неймовірний дизайн, екологічність та передові технології. Втім, Volvo вже не лише сімейні автомобілі, їх часто обирають і сучасні та стильні люди для поїздок містом та поза ним.

Для тест-драйву відвідувачі Vino e Cucina могли обирати з-поміж красенів Volvo XC90, Volvo XC60 та нового міського коросовера Volvo XC40, які розташувалися біля самого входу до ресторану і ще здалеку привертали до себе увагу. Консультанти «Віннер Автомотів» готові були надати будь-яку інформацію щодо комплектації, особливостей та вартості автомобілів.

Захід пройшов із весняним настроєм, усмішками та приємними емоціями.

Чекайте на наступні автомобільні бранчі або завітайте до автосалону «Віннер Автомотів» у будь-який час та ознайомтесь з усією лінійкою брендів, що представляє компанія. Автосалон знаходиться на проспекті Степана Бандери, 24-Д.

А також записуйтесь на тест-драйв будь-якої моделі за телефоном: 044 496 00 06.