Спеціальні пропозиції на Porsche Cayenne

Категорія


Весна – чудовий час почати нові стосунки з новим авто. Особливо, коли це Porsche Cayenne.
Відкритий до пригод, Cayenne із динамічним дизайном та новим поколінням потужних турбодвигунів, вражає з перших хвилин за кермом. Вправний у місті та універсальний на бездоріжжі, комфортний під час тривалих подорожей та стрімкий у коротких спринтах, Cayenne додає нових барв у ваше насичене життя.
Пропонуємо декілька шляхів до володіння омріяним автомобілем:
- Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та 3 роками гарантійного обслуговування від 2 310 606 гривень* у замовлення.
- Спеціальні комплектації Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном, фіксованим переліком додаткових опцій та 3 роками гарантійного обслуговування від 2 493 900 гривень** в наявності на складі в Україні.
- Обмін вашого поточного Cayenne на новий по програмі Porsche Approved*** у замовлення чи зі складу в Україні.
Скористайтеся вигідною пропозицією прямо зараз!

Чекаємо на вас за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 43
Деталі за телефоном: +38 (044) 201 91 10
*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання станом на 01.04.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Фінальну ціну уточнюйте по телефону: 044 201 91 10
**Вартість автомобіля вказана для моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання, станом на 01.04.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Повний перелік обладнання автомобіля уточнюйте у офіційних дилерів Porsche в Україні.
***Програма Porsche Approved передбачає обмін авто з доплатою, розмір якої залежить від ринкової оціночної вартості авто. Надані розрахунки є попереднім та вимагають уточнення у офіційному дилерському центрі Порше Центр Київ Аеропорт. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. Авто на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих в салоні офіційного дилерського центру Порше Центр Київ Аеропорт. Деталі у офіційному дилерському центрі Порше Центр Київ Аеропорт.