Інтеграція смартфона для Volvo

Категорія
Бренд

Насолоджуйтесь функціями вашого смартфона у Volvo!
Інтеграція смартфона включає в себе Apple CarPlay і Android Auto і дозволяє вам використовувати свій смартфон в автомобілі простим і безпечним чином. Ця технологія дозволяє управляти функціями смартфона за допомогою голосу, кнопок на рульовому колесі або сенсорних кнопок на дисплеї автомобіля.
Інтеграція смартфона з функціями автомобіля полегшує написання текстових повідомлень, розмови по телефону і навігацію. Інтеграція смартфона також забезпечує підтримку роботи з іншими додатками, завантаженими в ваш смартфон, наприклад, зі Spotify, Waze, Google maps.
Функція голосового введення, яка стає доступною при інтеграції смартфона, дозволить вам повністю зосередити увагу на дорозі. Функція голосового введення допоможе вам не тільки читати і писати текстові повідомлення, але і дзвонити за телефонами з вашої телефонної книги. При використанні програми «Карти» досить вказати пункт призначення на сенсорному дисплеї автомобіля або назвати його голосом.

ФАКТИ І ПЕРЕВАГИ:

- Для управління використовується сенсорний екран, кнопки на рульовому колесі

- Для активування підключіть свій смартфон до USB-гнізда автомобіля

- При USB-підключенні до автомобіля смартфон заряджається

- Додаток пропонує вищу якість звуку порівняно з Bluetooth

- Можливість використовувати улюблені програми для прокладання маршрутів та стеження за трафіком (наприклад, Google Map та Waze)

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ

Деталі за телефоном: +38 (044) 494 04 04

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д