Нові умови придбання оригінальних гальмівних колодок та гальмів Porsche

Категорія
Бренд


Нові умови придбання оригінальних гальмівних колодок та гальм Porsche
Кожен автомобіль Porsche — це високоефективний спорткар. З 1948 року технологія спортивних автомобілів Porsche забезпечила численні перемоги на найважливіших гонках світу. Крім того, вона виправдала себе у серійному виробництві — щодня й у кожній оригінальній деталі Porsche.
Оригінальні запчастини Porsche від офіційного сервісу Porsche гарантують таку ж високу ефективність та якість, як при серійному виробництві, та таку ж насолоду від керування, як і у найперший день, коли ви сіли за кермо вашого Porsche. Завдяки своїй максимальній точності оригінальні запчастини Porsche ідеально підходять для вашого автомобіля. Іншими словами, вони працюватимуть надійніше та забезпечать вашу безпеку й збереження цінності вашого автомобіля.
Офіційний сервіс Porsche пропонує скористатися спеціальними умовами на придбання оригінальних гальмівних дисків та колодок для автомобілів Porsche з вигодою до 45%*. Пропозиція поширюється на всі моделі Porsche незалежно від року випуску.*
Гальмівні диски інтенсивно нагріваються під час гальмування й зазнають надзвичайних механічних навантажень. Це призводить до поступового зношення диску. Оригінальні гальмівні диски Porsche забезпечують незрівняну ефективність, надійність, мінімальне зношення та виняткову витривалість, незважаючи на високі навантаження. Збільшений діаметр й перфорація у деяких моделях гарантують ефективне гальмування й найкраще охолодження в будь-яких умовах експлуатації.
Звертайтесь до офіційного дилера "Порше Центр Київ Аеропорт" для отримання більш детальної інформації про оригінальні запчастини.
Чекаємо на вас за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 43
Деталі за телефоном: +38 (044) 201 911 0
*Під вигодою мається на увазі надання знижки від 30 до 45% від роздрібних цін на гальмівні диски та колодки для всіх моделей автомобілів Porsche, окрім для моделей Porsche 918 Spyder, Porsche Carrera GT та класичних авто. Знижка не поширюється на диски та колодки для керамічних гальм. Термін дії пропозиції з 01 січня по 31 грудня 2019 року у офіійного дилера "Порше Центр Київ Аеропорт".