Winner Automotive рекомендує CASTROL EDGE

Категорія
Бренд

Автосалон «Віннер Автомотів» рекомендує CASTROL  EDGE, найвитриваліше масло TITANIUM 

СИЛА ТИТАНУ БЕЗ МЕЖ

ЧОМУ CASTROL EDGE?

Метою удосконалення конструкції двигунів є досягнення все вищої ефективності їх роботи, але це, у свою чергу, також означає, що сучасні двигуни працюють у дедалі важчих умовах, зокрема, в умовах істотно зростаючого тиску. За таких обставин єдине, що перешкоджає зіткненню металевих деталей двигуна, це моторна олива. Отже, вона має бути витривалою та залишатися витривалою.

Внаслідок скорочення ємності системи змащування менший об’єм оливи має виконувати важчу роботу в умовах тиску, що зріс у 2 рази. І все це при такому ж, як і раніше, або при подовженому інтервалі заміни. Ось чому для надійної роботи сучасних двигунів потрібні нові технічні рішення.

Нова технологія TITANIUM FST™ на фізичному рівні змінює поведінку оливи Castrol EDGE в умовах екстремальних навантажень. Розчинні полімерні сполуки титану працюють в унісон з технологією Fluid Strength Technology (FST™ ), яку було впроваджено 2011 року. Випробування підтвердили, що TITANIUM FST™ у 2 рази збільшує міцність масляної плівки, запобігаючи її розриву та знижуючи тертя для максимальної продуктивності двигуна. Отже, новинка від компанії Castrol – наразі наше найвитриваліше масло. Унікальний титановий полімер у складі оливи на 15%* зменшує тертя (тертя споживає енергію, сповільнюючи двигун і знижуючи його віддачу) і знижує контакт «метал-метал», який може серйозно шкодити деталям двигуна. У результаті це допомагає підвищити віддачу двигуна. Оберіть оптимальну оливу із серії Castrol EDGE і надайте своєму двигуну досить сил для розширення меж продуктивності.


*За результатами випробувань моторні оливи Castrol EDGE з TITANIUM FST™ знижують тертя на 15% більше, ніж Castrol EDGE без TITANIUM FST™.

Детальніше